ODA’DAN DESTEK İSTEDİLER…

ODA’DAN DESTEK İSTEDİLER…

gundemeregli.com-Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) ,ÜMİD Platformu ve SES koop tarafından Ereğli Şoförler ve Otomobilciler odasına ziyaret gerçekleştirildi.

Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi.“Bizleri ziyaret edip mutluluğumuzu paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Son yapılan genel kurulda üyelerimizin güvenini alarak yeniden oda yönetimine ve başkanlığına seçildik. Bundan sonra da hizmetlerimiz ve çalışmalarımız kaldığımız yerden devam edecek” dedi.

DESTEK İSTEDİLER…

ÜMİD Platformu tarafından Şoförler Odası’na gerçekleştirilen ziyarette Platform sözcüleri Ali Kabaş ve Kenan Ersoy, Başkan Civelek’ten başlattıkları ‘Sana İhtiyacım Var’ kampanyasına destek vermelerini istedi.

Ereğli ÜMİD Platformu sözcüleri Sağlık Sen İlçe Başkanı Ali Kabaş ve Özgür-Der temsilcisi Kenan Ersoy, kaymakamlık tarafından alınan olur ile ‘Sana İhtiyacım Var’ kampanyası başlattıklarını ve oda olarak kampanyaya destek verilmesini istediler.

Kampanya hakkında bilgi veren Ali Kabaş “Ali Molla camisi yanında bir ay boyunca kamyonet bulunacak. Cuma günü saat 13,00 de düzenleyeceğimiz basın açıklaması ile çadır kurulacak. Kampanyamıza herkesin yatak, battaniye, mont, temel gıda, çocuk bezi, çocuk maması, kadın hijyen malzemesi gibi malzemelerle katılabilirler” dedi.

Ereğli Şoförler odası başkanı Cevdet Civelek ise konuşmasında “Bu insani yardıma iştirak edilmesi gerektiğini, halkımızın kampanyaya destek vermesi gerektiğini halkımıza duyurmak istiyoruz. Bizlerde Şoförler ve otomobilciler odası olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

SES Koop Yönetimi ’de Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve yönetimini ziyaret ederek başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2014, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48