Okul Sporları Zonguldak Santranç Birinciliği yapıldı

Okul Sporları Santranç İl Seçmeleri 23-24-25/03/2015 tarihlerinde Can Polat Pamay Kapalı Spor Salon’unda yapıldı.

Okul Sporları Zonguldak Santranç Birinciliği yapıldı

Okul sporları Satranç İl seçmelerinin yapıldığı bildirildi.

Can Polat Pamay Kapalı Spor Salonu’nda 23-24-25 Mart tarihlerinde yapılan seçmelerde ilk defa bütün kategorilerinde aynı anda oynanan yarışmalarda 181 sporcuyla katılım rekoru kırıldı. Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde kız ve erkekler ayrı olarak 6 grup yer aldı.

Türkiye Satranç Federasyonu Ereğli İlçe Temsilcisi İskender Hatip, Bölge şampiyonası için Toplam 33 sporcu seçimi yapıldığını belirterek şunları söyledi;”Bölge şampiyonası 14-17 Mayıs tarihinde Karabük’te yapılacak Ödül olarak tüm kategorilerde ilk 3’e giren sporcuların okullarına kupa, erkeklerde ilk 7’ye ve kızlarda ilk 4’e madalya verildi “dedi.

Dereceye giren öğrenciler şu şekilde;

KÜÇÜKLER

Tunay Kukuş - Saltukova O.O.,Ebru Karaduman - Çaycuma Kışla O.O.,Sudem Ada Yamudi - Zonguldak Ted O.O.,Rana Demircioğlu - Ereğli Utku K.O.O.

YILDIZLAR – KIZLAR

Çiğse Güntay Ereğli - Cumhuriyet O.O.,Ayça Tekin - Çaycuma Kışla O.O.,Sedef Turan - Ereği Kışla O.O.,Senanur Şen - Alaplı Merkez O.O.

GENÇLER - KIZLAR

Cansel Türkoğlu - Alaplı İmkb And. Lisesi,Yaren Durgut - Zonguldak Fen Lisesi,Beyzanur Yavuz - Alaplı İmkb And. Lisesi, Esra Demir - Ereğli Anadolu Lisesi

ERKEKLER

Murat Yanık – Ereğli Fen Lisesi,Özgün Salur - Ereğli Anadolu Lisesi,Caner Akbaş – Zonguldak Fen Lisesi, Özgür Salur – Ereğli Anadolu Lisesi, Çağatay Yılmaz – Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi, Mehmet Taha Topal – Alaplı Anadolu Lisesi, Abdüssamet Turan – Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi

ERKEKLER

S.Berat Özdemir Ereğli Fatih O.O,Meriç Çelik - Ereğli Fatih O.O.,Kaan Akbaş – Alaplı Atatürk O.O.,Mert Sarsık – Zonguldak Fatih O.O., Buğra Başaran Alaplı Atatürk O.O., Harun Erdoğan Ereğli Utku Koleji O.O.,Cem Bakkaloğlu – Zonguldak Ted O.O.

ERKEKLER

Fatih Vatan - Alaplı Karşıyaka O.O., Y.Onat Yılmaz Zonguldak Ted O.O., A.Emin İpek Çaycuma Kutlutaş O.O.,Neşat Çavdar Fikri Anıl O.O., Fezail Can Topal Alaplı Merkez O.O., Kıvanç Doğanay Ereğli Utku Koleji O.O.,Oktay Aldemir Alaplı Atatürk O.O.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39