ÖNEMLİ BİR BAŞARIYA İMZA ATTINIZ.

ÖNEMLİ BİR BAŞARIYA İMZA ATTINIZ.

gundemeregli.com-TBMM Eski Meclis Başkanlarından Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, eşi Saime Toptan ile birlikte Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.

Toptan, “Şimdi hizmet zamanı Ereğli’de farkındalık yaratmamız gerekiyor. Sağlık, eğitim, altyapı devlet yatırımları konusunda hizmetlerimizi artırarak devam etmemiz gerekir. Sizin bunu başaracağınıza inanıyorum” dedi.

EREĞLİ’DE FARKINDALIK,YARATACAĞINIZA İNANIYORUM

Toptan ziyarette yaptığı konuşmasında şunları; Çok yoğun ve zor geçen bir seçimin adından yüzünüzün akıyla çıktınız. Türkiye’nin en önemli kentlerinden bir tanesinde belediye başkanı olmak insan hayatında çok önemli bir yer tutan ve sorumluluk isteyen bir iş. Ereğli halkı size güvenerek önemli bir başarıya imza attınız. Şimdi verilen güvenin karşılığını Ereğli’ye Ereğlililere vermek zamanıdır. Ereğli’nin çehresini yüzde yüz değiştireceğinizden hiç kuşkum yok. Öncelikle size ailenize teşekkürlerimi sunuyorum. Teşkilatımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Gençlerimizin ve kadınlarımızın hakkını da vermek gerekir. Bu seçim onların seçim olmuştur. Başta Türk Metal olmak üzere bütün sivil toplum örgütlerinin katkısı vardır. Başta Erdemir olmak üzere Ereğli’ye eserleri olmuş iş çevrelerine teşekkür etmek istiyorum. Topyekun Ereğli’nin sizin adınızın etrafından birleşmesi büyük sinerji başarıyı getirmiştir. Şimdi çalışma zamanı. Çok büyük projeleri hayata geçirmeliyiz. Ankara’da Ercan Candan, Özcan Ulupınar ile birlikte şahsım size katkı sağlamaya çalışacağız. Ereğli’de farkındalık yaratacağınıza yürekten inanıyorum. Daha mutlu, daha huzurlu bir kent için çalışacağınızı biliyorum. Sayın başkanımızı hiçbir gün yalnız bırakmayacağız. Sizlere çalışmalarınızda bir kez daha başarılar diyorum.”

Başkan Uysal ise ziyaretten son derece mutlu olduğunu belirterek “Toplumun bütün kesimleri ile birlikte hareket ederek Ereğli’yi daha ileriye taşıyacağımızdan sizin de dediğiniz gibi farkındalık ortaya koyacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın “ dedi.

Başkan Uysal, Toptan’a Ereğli’yi simgeleyen çeşitli hediyeler takdim ederek ziyaret için kendisine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2014, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48