ÖNÜMÜZDE ÇOK ZOR BİR SÜREÇ VAR”

ÖNÜMÜZDE ÇOK ZOR BİR SÜREÇ VAR”
gundemeregli.com-AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, “Bayram tatile gitme zamanı değildir, bayram ayrı tatil ayrıdır. Bayram ile tatil arasındaki farkı bilmeliyiz. Bayram bir vesiledir. Bayram nedeniyle buradayız, bu da AK Parti’nin tek vücut olduğunun bir göstergesidir” dedi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
Bayramlaşma programına AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.
Program da bir konuşma yapan AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, bayramın bir tatil zamanı olmadığını söyledi.
Önlerinde çok önemli ve zorlu bir sürecin olduğunu belirten Candan, “Önümüzdeki süreç oldukça zor ve çetin bir süreç var, yerel seçimler ardından Cumhurbaşkanlığı seçimi onunu akabinde de genel seçim var. Yani yılbaşından sonra çok ciddi maratona giriyoruz. Teveccühü bizim arttırmamız daha fazla çalışmamız gerekiyor. Bütün bakanlarımızın, başbakanımızın, milletvekillerimizin sürekli söylediği bir şey var. İslam aleminin birliği dirliği, islam coğrafyasında akan kanın durması. İslam coğrafyasında akan kanın durmaması bizi niye rahatsız ediyor biz islam coğrafyasına 700 yıl boyunca onun hizmetkarlığını yaptık, sahip çıktık, dolayısıyla yaşanan bu olaylar bizim başımızı ağrıtıyor. Bizim başımız ağrısı aslında vücudun bir parçası olduğu için ağrıyor. Biz bayramını vesile ediyoruz inşallah bu kurban bayramı bir son olur. Buradaki akan kanan da biran evvel durur” dedi.
AK Parti Kdz.Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır da Milletvekili Ercan Candan’ın başarılı çalışmalar yaptığını belirterek, “Önümüzdeki Ramazan bayramına 450 yatak kapasiteli hastanemizde, bitmiş olan adliye binamızda yol sürünü çözülmüş halde, Milli Eğitim’deki sınıf ortalamasının düşürüldüğü, eğitim kalitesinin arttığı okul ağıyla, Organize Sanayi Bölgesinde sağ olsun milletvekilimizin desteği ile bedelsiz arsa tahsisi 2 yıl daha uzatıldı, yer talepleri vardır. İstihdam ile ilgili önümüzdeki günlerde de ciddi çalışmalar olacaktır. Başta milletvekilimiz Prof. Dr. Ercan Candan olmak üzere diğer milletvekillerimize ve il Başkanımız Hamdi Uçar’a teşekkür ediyorum” diye konuştu
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2013, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48