POLİS HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

POLİS HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

gundemeregli.com-Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen, 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis haftası dolayısı ile İlçe Kaymakamı İbrahim Çay ve Cumhuriyet Başsavcısı Sinan Temelile görüştü.

İlçe Kaymakamı İbrahim Çay öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türk polis teşkilatının 169.yılını kutladı. Bu haftanın polis haftası olmasından dolayı her şeye hayırlı olsun temennilerinde bulundu Çay; Ayrıca 30 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerinde emniyet personelinin büyük bir özverili ile çalıştığına dikkat çekerek, hiçbir vatandaşın burnunun kanamadığı bir seçim olmasından dolayı teşekkür etti. Çay, Bu haftanın Polis haftası olmasından dolayı tüm personele bu anlamlı haftanın mutluluk getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Kendilerine vermiş olduğu destekten dolayı Kaymakam İbrahim Çay’a teşekkür eden, Kdz Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen ise, “Bizlerde Ereğli teşkilatı olarak sizlerin himayesi altında çalışmaktan dolayı şanslı personeller olduğumuzu biliyoruz, Her zaman yanımızda yaptığımız işlerde önümüzü açtığınız için vatandaşın huzur ve sükûnetini sağlamak açısından bizlere önderlik yaptığınızdan dolayı teşekkürlerimizi arz ediyoruz.” dedi.

Özgen, beraberinde Polis memurları ile birlikte Çay’a yaptığı ziyaretin ardından Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Sinan Temel’i ziyaret ederek bir süre görüştü.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2014, 07:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48