POSBIYIK, SAHADA

POSBIYIK, SAHADA

gundemeregli.com-seçim çalışmalarının startınıveren  Belediye BaşkanıHalil Posbıyık, Cumartesi Pazarında ve Çetin Apatay Bulvarında esnafziyaretlerinde bulundu.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık,seçim startını vermesinin ardından esnaf ziyaretlerine başladı. Posbıyık, CHPİlçe Başkanı Hayrettin Kartal ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte, CumartesiPazarı ve Çetin Apatay bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret etti.Cumartesi pazarında ekibiyle birlikteesnafların tek tek elini sıkıp, bol kazanç dileyen Posbıyık, Pazar ihtiyacınıgören vatandaşlara da hal hatır sordu.Posbıyık ve ekibine başarı dileyenvatandaşlar, CHP heyetine yoğun ilgi gösterirken Başkan Posbıyık’a sarılarakbol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.Cumartesi Pazarının ardından Çetin ApatayBulvarı üzerindeki dükkanları gezen Posbıyık ve CHP heyetine esnaflarda yoğunilgi gösterdi.

 SEVGİNİZE VE İLGİNİZE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM

Gördüğü ilgi karşısında mutlu olanPosbıyık, “Yeni dönemde de ekibimize inanılmaz ilgi var. Seçim startınımuhteşem bir açılışla vermemizin ardından ilk esnaflarımızın elini sıkalımistedik. Gördüğünüz gibi Bulvar üzerinde giderken insanlarımız balkonlardan el sallıyor,yanımızdan geçen arabalardan korna çalarak selam veriyorlar. Buda bize ayrı birşevk ve güç veriyor. Biz varsak herkes için varız. Bu ziyaretlerimizi artıraraksürdüreceğiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2014, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48