SESLİ TÜRK METAL´İ KUTLADI

SESLİ TÜRK METAL´İ KUTLADI
gundemeregli.com-AK Parti Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Murat Sesli, Türk Metal Sendikasının 50. Kuruluş yıldönümü nedeniyle, Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret etti.
 
 
Sesli, beraberinde önceki dönem Belediye Meclis Üyelerinden Mustafa Keleş ile birlikte Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesine bir ziyarette bulundu.

Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş tarafından karşılanan Sesli; “Sendikacılıkta 50 yıl gibi bir çınar haline gelen Türk Metal’in bu kuruluş yıldönümünü şahsınızda kutluyorumdedi.

ÖRGÜTLÜ TOPLUM OLMAYI HEM EREĞLİ’DE ,HEMDE ÜLKEMİZDE GÖSTERMİŞ SENDİKADIR…

Türk Metal Sendikası, örgütlü toplum olmanın ve dayanışmanın ne olduğunu, birlik ve beraberlik içinde hareket edildiğinde nelerin başarılabildiğini hem Ereğli’de, hem ülkemizde göstermiş bir sendika olduğunu dile getiren Sesli şunları söyledi Görev yaptığım Belediye Başkanlığı döneminde olsun, sonraki dönemlerde olsun Türk Metal Sendikası ve üyeleriyle her zaman bir ve beraber olduk. Ben tüm üyelerinizin ve sendikanın 50. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.
 
BİZ ÜYELERİMİZ, AİLELERİ VE YAKINLARI İLE EREĞLİ’DE BÜYÜK BİR AİLEYİZ
 
Türk Metal Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ise, üyeleri ve aileleriyle Türk Metal’in Ereğli’de büyük bir aile olduğunu belirterek; “Biz üyelerimiz, aileleri ve yakınları ile Ereğli’de büyük bir aileyiz. Son olarak ERDEMİR T.A.Ş’de çalışan, Türk Metal Sendikası lokalleri ve eşlerinin katılımıyla bir gece düzenledik. Burada, Ereğli kamuoyuna Türk Metal Sendikası üyelerinin aileleri ve çocuklarıyla nasıl bir birlik, beraberlik ve bütünlük içinde olduğunu da göstermiş olduk. 50 yıllık çınar olan Türk Metal, sendikal ilkeler doğrultusunda verdiği hak arama mücadelesini, üyelerinin eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetlerini de en üst düzeyde tutmayı sürdürüyor. Bu anlamlı yıldönümümüzde yapmış olduğunuz nazik ziyaretinizden dolayı sizlere sendikam ve üyelerim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2013, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48