SICAK YUVASINA KAVUŞTU

SICAK YUVASINA KAVUŞTU
gundemeregli.com-Kdz  Ereğli de uzun yıllar derme çatma bir barakada yaşam mücadelesi veren Meryem Erdoğan, hayırseverlerin yardımı ile yeni evine kavuştu.
Karadeniz Ereğli ilçesi Kavaklık Mahallesi’nde uzun yıllar derme çatma bir barakada yalnız yaşayan Meryem Erdoğan ile ilgili çıkan haberler üzerine Kdz. Ereğli Kaymakamlığı ve hayırsever vatandaşlar harekete geçti. Meryem Erdoğan için prefabrik konut yapılarak, kendisi de eve yerleştirildi. Sıcak bir eve kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Meryem Erdoğan, kendisine sahip çıkarak yardımda bulunan hayırseverlere teşekkür etti. Erdoğan, Daha önce perişan haldeydim. Yapılan yardımlardan dolayı çok mutluyum. Evin yapılmasında emeği geçen herkese, destek veren herkesten Allah razı olsun dedi.
Kavaklık Mahalle Muhtarı Nazif Kaplan, Meryem Erdoğan için yapılan evin su ve kanalizasyon bağlantılarının yapıldığını, 1-2 gün içerisinde de elektriklerinin bağlanacağını ifade etti. Kaplan, Şu anda elektriği Kaplan Elektrik bağlayacak. Dosyaları hazırladık. Tapu fotokopisini de verdim. Bir miktar para da gerekiyordu. Onu da verdik. Kablosunu da yine elektrik kurumundan temin ettik. Hayırsever tarafından en kısa zamanda elektriğini de bağlayacağız dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2014, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48