TEKİN, DERİN DENİZ DEŞARJ ARITMA SİSTEMİ ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

TEKİN, DERİN DENİZ DEŞARJ ARITMA SİSTEMİ ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

gundemeregli.com-Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, devam eden Alaplı Derin Deniz Deşarj Arıtma Sistemi altyapı çalışmalarını inceledi.

Alaplı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Turgay Yazgan ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalarda gelinen son noktayla ilgili bilgi alan Belediye Başkanı Nuri Tekin, “İlçemizin ihtiyaçlarına uzun vadede cevap verebilecek bir çalışma yapılıyor. “ dedi.

Altyapı çalışmaları nedeniyle zeminin kazıldığını hatırlatan Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Vatandaşımızın mağdur olmaması için zemin kazılıp, borular döşendikten sonra hemen üzerini kapatıyoruz. Vatandaşımızı rahatsız etmeyecek düzenli bir çalışma yürütüyoruz. “ dedi.

Belediye Başkanı Nuri Tekin ayrıca, belediyeye ait su depolarını da inceleyerek, bilgi aldı. Elektrik kesintilerine karşı depolardaki su pompalarını çalıştıracak bir jeneratör almayı planladıklarını belirten Başkan Tekin, “Jeneratör önemli bir ihtiyaç. Elektrik kesintilerinde, kısa süreli de olsa vatandaşımızı mağdur etmemek için bir jeneratör alacağız. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2014, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48