Tır’ı gelin arabası yaptılar

Gelin arabası yapılan TIR’ı görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Tır’ı gelin arabası yaptılar
Zonguldak’ta gelin arabası yapılan TIR’ı görenler şaşkınlığını gizleyemedi.


Zonguldak’ta yaşayan halk otobüsü şoförü 25 yaşındaki Sefa Yazıcı düğünü için çocukluk hayalini gerçekleştirmeyi planladı. Dayısına ait TIR’ı gelin arabası yapmak isteyen Yazıcı, düşüncelerini dayısı ile paylaştı. Düğün günü ise çiçeklerle hazırlanan TIR’ın ön camına da “Selvi Boylum Al Yazmalım” yazısı yazıldı.

Gelin Fatime Yazıcı’yı kız evinden alan damat ve konvoy, caddelerde kornalar çalarak düğün salonuna ulaştı. Gelini TIR’dan indiren damat, gelin arabası yaptıkları TIR’ın önünde hatıra pozu da verdi.

TIR’ı gelin arabası yapmanın çocukluk hayali olduğunu ifade eden damat Sefa Yazıcı, “Çocukluğumdan beri TIR’lara otobüslere karşı bir ilgim vardı. Dayım da TIR sahibi, TIR’ını gelin arabası yapmasını istedim. Dayımın sayesinde hayallerimi gerçekleştirdim. Yolda epey bir ilgi oldu. İnsanların ilgisini çektik” diye konuştu.

Gelin Fatime Yazıcı ise, “Güzeldi, zevkliydi. Gören herkesin unutamayacağı bir anı oldu. Herkes ilgi gösterdi” dedi. Gelin ve damat müzik eşliğinde salona girerek dans etti.


Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2014, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48