TSO kadın girişimcilerden ilk organizasyon

Kdz. Ereğli TSO Kadın Girişimciler Kurulu ilk organizasyonunu gerçekleştirerek “Kadınlarda Meme ve Genital Kanserler “ konulu seminer düzenlendi.

TSO  kadın girişimcilerden ilk organizasyon

Kdz. Ereğli TSO Kadın Girişimciler Kurulu ilk organizasyonunu gerçekleştirerek “Kadınlarda Meme ve Genital Kanserler “ konulu seminer düzenlendi.

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda gerçekleştirilen seminere, Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker, Kdz. Ereğli TSO Meclis Başkan Yardımcısı Sibel Demirçin, Meclis Kâtibi Aynur Coşkun, Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay, Dr.Hülya Karadeniz ve çok sayıda kadın girişimci katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker, Zonguldak TSO ile işbirliğimiz her zaman devam edecek, davetimize teşrif eden tüm Zonguldak TSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum “dedi.

“MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRDİLER”

Tetiker’in ardından ise, Kdz. Ereğli TSO Meclis Başkan Yardımcısı Sibel Demirçin, Meclis Kâtibi Aynur Coşkun ve Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay’ da bir konuşma yaparak, memnuniyetlerini dile getirdiler.

“KADINLARDA MEME VE GENİTAL KANSERLER “

Konuşmaların ardından Dr Hülya Karadeniz tarafından Kadınlar için son derece önem teşkil eden çağımızın hastalıklarından “Kadınlarda meme ve Genital Kanserler “konulu seminer verildi. Yaklaşık iki saat süren seminerin ardından Zonguldak’tan gelen davetliler ile birlikte toplu olarak akşam yemeği tertip edildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 07:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48