Türkiye´nin ilk yerli ve milli gaz maskeleri iş sağlığı fuarında

MFA firması, Türkiye´nin ilk yerli ve milli gaz maskelerini İstanbul´da düzenlenen 8. İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı ile Türk İş Sağlığı Güvenliği Fuarı´nda tanıttı. Standı inceleyen Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, gaz maskelerini üreten firmayı kutladı.

Türkiye´nin ilk yerli ve milli gaz maskeleri iş sağlığı fuarında
MFA firması, Türkiyenin ilk yerli ve milli gaz maskelerini İstanbulda düzenlenen 8. İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı ile Türk İş Sağlığı Güvenliği Fuarında tanıttı. Standı inceleyen Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, gaz maskelerini üreten firmayı kutladı. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İstanbul Haliç Kongre Merkezinde açılışı yapılan 8. İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı ve Türk İş Sağlığı Güvenliği Fuarı başladı. Kongrenin açılış konuşmasının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılmasının ardından kişisel koruyucu donanım fuarının açılışı yapıldı. Açılışta Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu da hazır bulundu.
Fuarda Türkiyenin ilk yerli ve milli gaz maskeleri, filtreleri ve tekrar kullanılabilir toz maskelerini tanıtan MFA firmasının standı da ziyaret edildi. Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Türkiyenin her alanda dışa bağımlılıktan kurtulması lazım geliyor. MFAyı tebrik ediyorum diyerek ürünleri tek tek inceledi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu da MFA Genel Koordinatörü Murat Uzundan bilgi aldı. Soylu, yerli üretimin önemine dikkat çekerek, MFAyı başarısından dolayı kutladı.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2016, 07:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48