Turnuva, Ereğli protokolü – Fenerbahçe takımları maçıyla start alacak

Cuma günü başlayacak olan Kdz. Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenliği etkinliklerinin hazırlıkları tamamlandı. Şenlikler kapsamındaki Veteran Turnuvası, Cuma günü saat 16.30’da Ereğli protokolü ile Fenerbahçe Veteran takımlarının gösteri maçı ile başlayacak.

Turnuva, Ereğli protokolü – Fenerbahçe takımları maçıyla start alacak

Cumagünü başlayacak olan Kdz. Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenliği etkinliklerininhazırlıkları tamamlandı. Şenlikler kapsamındaki Veteran Turnuvası, Cuma günüsaat 16.30’da Ereğli protokolü ile Fenerbahçe Veteran takımlarının gösteri maçıile başlayacak.

Kdz. Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenliklerikapsamında düzenlenecek Veteranlar Futbol Turnuvası için tüm hazırlıklartamamlandı.  İlçemiz Beyçayırı stadında 3gün sürecek turnuvaya Ereğli’den 2 takımın yanı sıra,  Zonguldak, Bolu, Maltepe ve FenerbahçeVeteran takımları katılacak.

İLK MAÇ PROTOKOL İLE FENERBAHÇE ARASINDA

Veteranlar Turnuvası Şenliklerin ilk günü olan 27 MayısCuma günü sat 16.30’da başlayacak. Turnuvanın açılışında Ereğli protokolü veFenerbahçe Veteran Takımı karşı karşıya gelecek. Turnuvanın onur konuğu olanFenerbahçe takımında aralarında, Küçük Şenol, Saffet Akbaş, Rambo Hüseyin,Tayfun, küçük Hakan gibi Fenerbahçe takımında forma giymiş 12 isim yer alacak.

FİNAL VE ÖDÜL TÖRENİ PAZAR GÜNÜ

Gösteri maçının ardından ilk gün maçları da 17.30 ve18:30 da oynanacak. İkinci gün ise  17:30ve 18 30’daki karşılaşmalarla devam edecek turnuva, 29 Mayıs Pazar günü saat18.00 de oynanacak final ve 19:00 da ki ödül töreni ile sona erecek.

Veteranlar Turnuvasının açılışına birçok sürpriz isimdekatılacak.

 

 

 

 

 

 

                   

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2016, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48