Uygulamalı Medya Teknolojileri eğitimi verilecek

Karaelmas Gazeteciler Derneği(KGD), İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) ile birlikte Uygulamalı Medya Teknolojileri eğitimi verecek.

Uygulamalı Medya Teknolojileri eğitimi verilecek

Karaelmas Gazeteciler Derneği(KGD), İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) ile birlikte Uygulamalı Medya Teknolojileri eğitimi verecek. Bilgisayar ortamında on-line gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyenlerin Karaelmas Gazeteciler Derneği´ne taleplerini iletmeleri yeterli olacak.

İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF)´nun gerçekleştirmekte olduğu ´Anadolu´dan Avrupa´ya Medya Açılımı´ projesi kapsamında yerel medya için ´Uygulamalı Medya Teknolojileri Eğitimi´ düzenlenmiştir.

Belçika´dan Türkiye´ye gelecek uzmanlar tarafından verilecek eğitim günlük 45 dakika olarak planlanmış olup 6-12 Temmuz tarihlerinde toplam 7 gün sürecektir. Söz konusu eğitim, başta TİMEF üyesi derneklerin gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitesi mensubu üye çalışanları başta olmak üzere tüm medya çalışanlarına açıktır.

Uygulamalı Medya Teknolojileri eğitimi bilgisayar ortamında on-line gerçekleştirilecektir. İki grup halinde verilecek eğitimi ilk grup 11.00-11.45, ikinci grup 12.00-12.45 saatleri arasında alacaklardır.

Zonguldak´ta bu eğitimi almak isteyen gazetecilerin Karaelmas Gazeteciler Derneği´ne bilgi vermeleri yeterli olacaktır.

NOT: Derneğimizin faaliyetleri ve medyadaki gelişmeleri derneğimizin sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Zonguldak genelindeki tüm medya kuruluşlarının internet adresine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. http://www.karaelmasgazetecilerdernegi.org.tr/

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2015, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48