Uysal, karla mücedelede desteğe hazırız

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kandilli Beldesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Aydın ile Ormanlı Beldesi’nin MHP’li Belediye Başkanı Bayram Başol’u ziyaret ederek karla mücadele konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Uysal, karla mücedelede desteğe hazırız

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kandilli Beldesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Aydın ile Ormanlı Beldesi’nin MHP’li Belediye Başkanı Bayram Başol’u ziyaret ederek karla mücadele konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, günü bir dizi ziyaretlere ayırdı. Belediye Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun ile birlikte ilk önce Kandilli Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Uysal, burada bir süre Belediye Başkanı Mustafa Aydın ile görüştü.

“KANDİLLİ BELDEMİZİ EREĞLİ’DEN AYRI DÜŞÜNMEMİZ SÖZ KONUSU OLAMAZ”

Türkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Armutçuk misafirhanesinde Başkan Aydın ile birlikte öğle yemeği yiyen Başkan Uysal, “Kandilli beldemizi Ereğli’den ayrı düşünmemiz söz konusu olamaz. Biz imkânlarımız ölçüsünde güncel bir konu olduğu için karla mücadele başta olmak üzere her zaman sizlere destek vermeye hazırız. Belediyeniz imkânları yeterli olmadığı noktada her zaman sizin ve Kandilli ’de yaşayan vatandaşlarımızın yanındayız. “dedi.

KANDİLLİ HALKI ADINA TEŞEKKÜR

Başkan Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Hem ziyaretiniz hem de destek sözünüz bizleri fazlasıyla memnun etti. Ben Kandilli halkı adına sizlere teşekkür ediyorum. “dedi.

BAŞKAN UYSAL’DAN BAŞOL’A ZİYARET

Başkan Uysal, Kandilli’nin ardından yoğun kar yağışı dolayısıyla 4x4 arazi aracıyla Ormanlı’ya geçerek Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol’u da ziyaret etti. Yeni yapılan Ormanlı köprüsünde de Başkan Başol ile birlikte incelemeler yapan Başkan Uysal, “Hepimiz Ereğliliyiz. Ormanlı bizim Cuma bizim. Yolda kalan olur, hastası olur. Sadece bu konuda değil her konuda da Ormanlı Belediyemizin her zaman yanındayız.”dedi.

BİZİM İÇİN SİYASET İKİNCİ PLANDA

Başkan Uysal’ın çat kapı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve kızının ve eşinin ameliyatını yaptığını söyleyen Bayram Başol’da, “Biz Ereğli’nin evladıyız. Bizim için siyaset ikinci planda. Bir Ereğlili olarak her zaman yanınızdayız. Bunu bilmenizi istiyoruz. Ereğli Belediyesi’nden her zaman destek alıyoruz. Bundan dolayı da teşekkür ediyoruz. “ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2015, 15:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
MECLİS
MECLİS - 7 yıl Önce

sn. uysal karla mücadele desteği kandilli belediyesine verecez sözü belde halkını çok sevindirmiştir bu arada sn. uysal KANDİLLİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA AYDINA KAÇAK BELEDİYE BİNASI İÇİNDE YARDIMCI OLMASINI BEKLİYORUZ ÇÜNKİ RUHSATSIZ İMARI OLMAYAN BİNALARI KANUNA GÖRE İŞLEM YAPTIĞINI BİLİRİZ SN UYSAL BAŞKANIN.

gökçeler kandilli
gökçeler kandilli - 7 yıl Önce

sn. uysal başkan kandilli belediyesine kolunu kaptıran gidiyor yakında mzame borçlerı içinde yardım istrler bakın demedi demeyin kandilli belediye başkanı mustafa aydının gidecek yeri yok yardım larla ayakta bilesiniz uysal başkkan BUZDAĞIN ARASI BAŞKA..

MEKEZ
MEKEZ - 7 yıl Önce

YA ARKADAŞ UYSAL BAŞKAN SENİ AKPARTİ O KOLTUĞA GETİRDİSEN GERÇEK İHTİYAC SAİPLERİNİN ZORDURMUNA YARDIM ET. BIRAK SEÇİMDE AK PARTİLİ UYSAL GELMESİN DİYEN KANDİLİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA AYDIN DEĞİLMİYİ SEN KANDİLLİ VATANDAŞLAR

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48