Uysal,çalışmalar hakkında bilgi aldı

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr dr Hüseyin Uysal gün içindeki mesaisine, Kışla ve Kepez mevkiindeki yol çalışmalarını sürdüren Ankara İnşaat firmasının idari personeli ile sabah kahvaltısında bir araya gelerek başladı.

Uysal,çalışmalar hakkında bilgi aldı

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr.Hüseyin Uysal gün içindeki mesaisine, Kışla ve Kepez mevkiindeki yol çalışmalarını sürdüren Ankara İnşaat firmasının idari personeli ile sabah kahvaltısında bir araya gelerek başladı. Uysal’a çalışmalar hakkında bilgi veren Ankara İnşaat Şantiye Şefi Cemil Üstün, 15 gün içinde Kışla- Elmatepe ve Kepez- Solak yol ayrımı arası şehir merkezine geliş istikameti ile Devrek yol ayrımı kavşağınıtrafiğe açmayı hedeflediklerini söyledi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bölünmüş yol çalışmalarını sürdüren Ankara İnşaat firmasının idare personeli ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Sabah06.30 sularında şantiyeye giden Uysal, burada mesaisine başlayacak personel ile selamlaşıp, idari personelle kahvaltı yaptı.

Ankara İnşaat Şantiye Şefi Cemil Üstün, Şef Yardımcısı Seyfullah Arslan, Araştırma Teknisyeni Ali Zafer Üstündağ, Formen Erdal Yeklitaş, Karayolları Üst Yapı Kontrol Mühendisi Mustafa Depe, Harita Mühendisi Ahmet Çakır, Muhasebe Sorumlusu Erol Günce ve Etüt Proje Sorumlusu Sıtkı Can Babur ile bir araya gelen Uysal, yol çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ankara İnşaat Şantiye Şefi Cemil Üstün, çalışmaların tüm hızı ile sürdüğünü, 15 gün içinde çalışmaların devam ettiği Kışla- Elmatepe ve Kepez- Solak yol ayrımı arası şehir merkezine geliş istikameti ile Devrek yol ayrımı kavşağını trafiğe açmayı hedeflediklerini söyledi. Üstün, hava şartlarının da müsaade etmesi halinde Kurban Bayramına kadar Solak yol ayrımı- Carrefour arasında da önemli mesafeler almayı hedeflediklerini dile getirdi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’da çalışmaları yakından izlediğini, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yol yapım çalışmalarında belediyenin üzerine düşeni yapmaya hazır olduğuna vurgu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2014, 07:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48