Vali Kaban şehit Kenan Döngel´in ailesini ziyaret etti

Vali Kaban şehit Kenan Döngel´in ailesini ziyaret etti

Vali Kaban  şehit Kenan Döngel´in ailesini ziyaret etti
Zonguldak Valisi Ali Kaban, şehit Kenan Döngelin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Şehidin ailesine başsağlığı dileyen Vali Kaban, Erdemirin şehidin ailesine 100 bin lira bağışladığını belirterek, Elbette bunun bedeli yok ama geride kalanlara birşeyler yapılacak. Çok teşekkür ediyoruz, Erdemire de bu yakışır. Geçmişte Eren Enerji kırmadılar şehitlerimiz için çaba sarf ettiler. Biz geride kalanların bağrımıza basacağız. Geride kalan anneler, babalar bizim de anne babamızdır dedi.
Zonguldakta görev yaptığı süre içerisinde 15 şehidin geldiğini anlatan Kaban şu ifadelere yer verdi: Görev yaptığım 3,5 yılda 15nci şehidim. Gittiğim bütün ailelerde şunu gördüm, bu maya burada kaldığı sürece Allahın izni ile kimse birşey yapamaz. Mayamız bozulmamış, şükürler olsun. İnsanımız metanetli. Evladını kaybediyor dile kolay, isyan hali mümkün mü?
Vali Kaban, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Karadeniz Bölge Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Aykut Manioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Genel Müdürü Sedat Orhan ile birlikte şehit istihkam er Kenan Döngelin Ereğli ilçesine bağlı Köseler Mahallesinde oturan ailesini ziyaret etti.                        
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48