VALİ KABAN’IN İLK MESAJI

VALİ KABAN’IN İLK MESAJI

gundemeregli.com-2013/5197 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Zonguldak Valiliği görevine atanan Ali Kaban “Kapımız ve gönlümüz her zaman ve herkese açık olacaktır” dedi.

Vali Kaban yayımladığı mesajında Zonguldak’ta göreve başlamasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek yayımladığı mesajında şunları söyledi.

Saygıdeğer Zonguldaklılar,

“02.08.2013 tarih ve 2013/5197 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile atanmış bulunduğum Zonguldak Valiliği görevime 25.08.2013 tarihinde başlamış bulunuyorum, Görevimin hem şahsıma hem de Saygıdeğer Zonguldaklılara hayırlı olmasını diliyorum. Güzel Anadolu´nun pek çok zenginliğini bünyesinde barındırdığını bildiğimiz, Cumhuriyetin ilk şehri olan ve ülkemiz sanayinde önemli yer tutan kömür ve demir çelikle özdeşleşmiş Zonguldak´ta Vali olarak görev yapacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Halkımızın huzur ve güven içerisinde, başta eğitim ve sağlık olmak üzere, Kültür, turizm ve diğer bütün alanlarda yaşam standardı ve kalitesini arttırmak ilimizin büyüyüp gelişmesine öncülük edecek projeleri takip etmek, yeni projeler üreterek uygulamaya koymak öncelikli ve temel hedefim olacaktır.Yer altı kaynakları açısından oldukça zengin olan ilimizin bölgesel kalkınmasını etkileyecek ve bölgenin cazibe- ticaret merkezi haline gelmesini sağlayacak Filyos projesi konusunda özel çaba sarf edeceğimin bilinmesini istiyorum.Görevim esnasında Başta ilimizin sayın milletvekilleri olmak üzere, Belediye Başkanlarımızın, sivil toplum kuruluşlarının, halkımızın ve basın mensuplarının desteği ile çalışma arkadaşlarımla beraber ilimizde yürütülmekte olan tüm projelerin en iyi şekilde sonuçlandırılması için çalışacağız. Amacımız kamu kaynaklarının etkin, verimli kullanımı ve kamu yatırımlarının en kısa zamanda hizmete sunulması olacaktır.Kapımız ve gönlümüz her zaman ve herkese açık olacaktır. Bu vesile ile bizden önce ilimize hizmet etmiş tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni bir heyecanla siz değerli Zonguldaklılara hizmet edeceğimizin bilinmesini istiyor, saygılar sunuyorum.”

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2013, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48