Veda yemeğinde savcıdan sürpriz evlenme teklifi

Veda yemeğinde savcıdan sürpriz evlenme teklifi

Veda yemeğinde savcıdan sürpriz evlenme teklifi
Zonguldak Cumhuriyet Savcısı Ercan Yalçınkaya veda gecesinde Cumhuriyet Başsavcı Necip Topuzun sekreteri Sibel Temur’a sürpriz evlenme teklifi yaptı. Şaşkınlığını gizleyemeyen Temur ise davetlilerin bulunduğu salonda teklife “Evet” yanıtı verdi. 
Zonguldak Barosu tarafından 2016 yaz kararnamesi ile İstanbula tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği düzenlendi. Emirgan Otel’de düzenlenen yemekte İstanbul Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığına tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Ercan Yalçınkaya Cumhuriyet Başsavcı Necip Topuzun sekreteri Sibel Temur’a evlenme teklifi yaptı.
Yalçınkaya, “Bir arkadaşım beni aradı tayinimin Zonguldak’a çıktığını söyledi. Umduğumun çok üzerinde çok güzel günler geçirdim burada o dönemde nasıl bir başsavcıyla çalışmak istiyorsunuz deseler Hüseyin Özbakır’dan daha iyisini bulmazdım. Benim için hakikaten çok büyük bir nimet oldu. Bu başsavcımda giderken sorsalardı kiminle çalışmak istersin kim uygun olur diye herhalde Necip Topuz’dan iyisini bulamazdım. Hepsine çok teşekkür ediyorum minnettarım işte geldik gidiyoruz. Baro olarak burası çok özel burada adliye ve baro arasında bir uyum herkesin kendi seviyesini bilen bir rahatlığı var. Biz diyalogda hiç sıkıntı yaşamadık. Bu onların kalitelerinde kaynaklanmıştır. Ben tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ercan Yalçınkaya, konuşmasının sonunda ise, “Çalışma ortamım gerçekten çok güzeldi herkes buraya veda ediyorum bir şeyler bırakıyorum diyor ama ben bırakmıyorum öyle bir niyetim yok. Sibel Temur geri kalan ömrünü benimle geçirmek ister misin? Benimle evlenir misin?” dedi. 
Yalçınkaya’nın sürpriz evlenme teklifi salondakilerin alkış seslerine karıştı. Sahneye gelen Sibel Temur ise Yalçınkaya’nın teklifine ‘Evet’ cevabını verdi.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48