Yalçın Kasapoğlu´nu kaybettik...

Zonguldak´ın Ereğli ilçesinde basın camiasının sevilen ismi gazeteci Yalçın Kasapoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Anadolu Hastanesinden alınan Kasapoğlu´nun cenazesi Ereğli Belediyesi Cenaze Hizmetleri müdürlüğüne götürülürken, cenaze namazın Cumartesi günü öğle namazına müteakip Bozahane camisinde kılınacağı öğrenildi.

Yalçın Kasapoğlu´nu kaybettik...Zonguldakın Ereğli ilçesinde basın camiasının sevilen ismi gazeteci Yalçın Kasapoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.  Anadolu Hastanesinden alınan Kasapoğlunun cenazesi Ereğli Belediyesi Cenaze Hizmetleri müdürlüğüne götürülürken, cenaze namazın Cumartesi günü öğle namazına müteakip Bozahane camisinde kılınacağı öğrenildi.

Ereğli de basın camiasına uzun yıllar hizmet eden, güler yüzü ve dost canlılığı ile bilinen ve herkese Şekerim diye hitap eden gazeteci Yalçın Kasapoğlu,geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti.  Cuma günü böbreklerinde ki taşları kırdırmak için Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma (BEÜ) hastanesine giden Kasapoğlu, akşam saatlerinde döndüğü evinde rahatsızlandı. Özel Anadolu hastanesine kaldırılan Yalçın Kasapoğlunun kalp krizi geçirdiği belirlendi. Sevilen gazeteci Yalçın   Kasapoğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acı haberi alan gazeteci eşi Serpil Kasapoğlu ve aile fertleri göz yaşlarına boğuldu. Kasapoğlunun cenazesi Anadolu hastanesinden alınarak Belediye cenaze hizmetleri müdürlüğüne götürüldü.

Kasapoğlunun cenazesinin Cumartesi günü saat 10.00 da Göçmenler mahallesinde ki Belediye Mezarlıklar müdürlüğü hizmet binasından alınıp, Elmatepe mahallesinde evine götürülerek, burada helallik alınacak.

Yalçın Kasapoğlunun Cenaze namazının Cumartesi günü öğle namazına müteakip Bozahane camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Şehir mezarlığında babasının yanın da son yolculuğuna uğurlanacağı öğrenildi.

Gündem Gazetesi olarak merhum Yalçın Kasapoğluna Allahtan rahmet yakınlarına, sevenlerine baş sağlığı ve sabır dileriz.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 23:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ünal SAVAŞ
Ünal SAVAŞ - 6 yıl Önce

Beklenmedik bu ani vefat karşısında çok üzüldüm. Takdiri ilahi demekten başka bir şey diyemiyorum. Herkes tarafından sevilen, sayılan, güler yüzlü ve hoş sohbet bir arkadaşımızdı. Başta sevgili eşi Serpil hanımefendi olmak olmak üzere, Ereglisahil ve Kdz. Ereğli basın camiasına, Dost, akraba ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Amin.

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48