Yardım kampanyasında mutlu son

Alaplı´da, bir çorap fabrikasında çalışan Elif Keskin´in, 2011´deki Van depreminin ardından bölgede yaşayan vatandaşlar için sosyal medya üzerinden başlattığı yardım kampanyası kargo engeline takılmıştı.

Yardım kampanyasında mutlu son
 Alaplı´da, bir çorap fabrikasında çalışan Elif Keskin´in, 2011´deki Van depreminin ardından bölgede yaşayan vatandaşlar için sosyal medya üzerinden başlattığı yardım kampanyası kargo engeline takılmıştı. Bu durum üzerine harekete geçen MHP Zonguldak Merkez ilçe Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Zonguldak UPS Kargo işletmesi sahibi Bahri Kütük, kargoları taşımayı üstlendi.

Alaplı ilçesinde bir çorap fabrikasında çalışan Elif Keskin (22), üniversite okurken 2011 yılında Van’da yaşanan depremin ardından bölgede yaşanan dramdan çok etkilendi. Üniversiteyi bitirdikten sonra memleketi Zonguldak’ın Alaplı ilçesine gelen Keskin, yaklaşık 15 gün önce sosyal medyada ve televizyonlarda oradaki insanların ihtiyaçlarını görerek, depremin yaralarını sarmaya çalışan bölgedeki çocuklar ve aileleri için sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlatıp, büyük kitlelere ulaştı. Bu sürede 500’e yakın giyim, ayakkabı ve kırtasiye malzemesi toplayan Keskin, kargo engeline takıldı


Basında çıkan Kargo Engelline Takıldı’ başlıklı haberinin ardından harekete geçen MHP Zonguldak Merkez ilçe Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Zonguldak UPS Kargo işletmesi sahibi Bahri Kütük kargoları taşımayı üstlendi.

Elif Keskin, kargolarının gönderilmesini üstlenen MHP Zonguldak Merkez ilçe Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Zonguldak UPS Kargo işletmesi sahibi Bahri Kütük’e teşekkür ederek, “Öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum. Birçok yardım topladık. Diğer illerden olsun Alaplı ilçesinden olsun, basınımız aracıyla büyük kitlelere ulaştık. Çok yardımlar topladık. Ama kargo engeline takıldık. Sağ olsun MHP Zonguldak Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Zonguldak UPS Kargo işletmesi sahibi Bahri Kütük’e çok teşekkür ediyorum. Kendisi Zonguldak merkezden geldi, kargo ücretlerini üstlendi. Onun sayesinde hayırlısı ile inşallah eşyaları yerlerine ulaştıracağız. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bahri Kütük de yardım kampanyasını basından duyduğunu belirterek, “Bizim de çorbada bir tuzumuz olsun istedik. Arkadaşlarla iletişime geçerek kargoları üstlenebileceğimi söyledim. Bundan sonraki süreçte Dilek arkadaşımızın diğer kargoların da üstlenmeye hazırız. Arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir yardıma vesile oldu. Bizim de bu yardımda bir tuzumuz olduysa ne mutlu bize” diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2015, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48