Yavuz,Tepki gösterdi

Yavuz,Tepki gösterdi

Yavuz,Tepki gösterdi

Zonguldakın Alaplı İlçesinde Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden vatandaşların, demokrasi nöbeti devam ediyor.
AK Parti İlçe Teşkilatı ve Sivil Toplum Kuruluşlarını organizasyonunda Alaplı Merkez Cami Önünde bir araya gelen kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra binlerce vatandaş darbe girişimini Düzce Belediyesi Mehteran Takımı eşliğinde söyledikleri marşlarla protesto etti.
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, burada yaptığı konuşmada, bu meydanlarda 15 Temmuz akşamından bu yana olması gerekenler yok diyerek tepki gösterdi.
Demokrasiye sahip çıkarak meydanlara inen 7’den 77’ye herkese teşekkür ettiğini ifade eden Yavuz, 15 Temmuz akşama Fettullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) dar girişiminin ardından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın çağrısına uyan kadın-erkek, genç-yaşlı binlerce vatandaşımız 18 gündür geceden sabaha terk etmedikleri bu meydanlarda demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkıyorlar. Onlardan Allah Razı Olsun. Ancak şu var ki, 15 Temmuz akşamından bu güne kadar bu meydanlarda olması gerekenler bu meydanlarda neden yoklar. “Cumhurbaşkanımız nöbet bitti” çağrısına kadar bizler halkımızla birlikte bu meydanlardan ayrılmayacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48