Yeni şantiyede sona gelindi

Kdz.Ereğli Belediyesi Potbaşı mevkiindeki şantiye alanını Belen Sanayi Sitesi yanında bulunan bölgeye taşımak için bir süre önce başladığı çalışmaları son aşamaya getirdi.

Yeni şantiyede sona gelindi

Kdz.Ereğli Belediyesi Potbaşı mevkiindeki şantiye alanını Belen Sanayi Sitesi yanında bulunan bölgeye taşımak için bir süre önce başladığı çalışmaları son aşamaya getirdi. 13 bin metrekarelik alan üzerine kurulan yeni şantiye binasına kısa süre içinde taşınılacak. Ereğli Belediyesi yeni şantiyeye taşınılması ile boşalacak Potbaşı’ndaki alan üzerine de yeni proje geliştiriyor.

 Kdz.Ereğli Belediyesi yeni şantiye binası inşasında son aşamaya geldi.Potbaşı mevkiinde bulunan, Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon ile Ulaştırma Müdürlüğü’nün kullandığı şantiye alanı, Belen Sanayi Sitesi yanında bulunan alan üzerine taşınacak.

Yeni şantiye alanında tamamı Kdz.Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan, kazı ve dolgu yöntemiyle yaklaşık bin metreküplük hafriyat ve  3 bin metreküplük taş duvar çalışması tamamlandı.

Yeni şantiye alanında bulunacak 4 prefabrik yapının üçü de tamamlanırken, söz konusu alan toplam 13 bin metrekare üzerine kuruldu.

Kdz.Ereğli Belediyesi yeni şantiyeye taşınılması ile boşalacak Potbaşı’ndaki alan üzerine de yeni proje geliştiriyor.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48