Zonguldak için pozitif elektrikli iletişim

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Bölge Müdürü Mehmet Cemal Amucaoğlu ve Kurumsal İletişim Müdürü Berkan Karakurt, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’a TBMM’deki makamında ziyaret gerçekleştirdi.

Zonguldak için pozitif elektrikli iletişim

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Bölge Müdürü Mehmet CemalAmucaoğlu ve Kurumsal İletişim Müdürü Berkan Karakurt, CHP ZonguldakMilletvekili Ünal Demirtaş’a TBMM’deki makamında ziyaret gerçekleştirdi.Ziyarette, Zonguldak ve ilçelerine bağlı olan köylerde yaşanan elektriksorunları ve çözüm önerileri üzerine görüş alış verişinde bulunuldu.

Amucaoğlu ve Karakurt, Demirtaş’a Zonguldak’ta BaşkentDağıtım Şirketi’nin uygulamayı planladığı projeler hakkında bilgi vererek,kendisine yatırım plandıkları projeler ile ilgili bir dosya sundular. Zonguldakgenelinde elektrikle ilgili yaşanan sorunların çözülmesi noktasında ellerindengeleni yapacaklarını ifade eden Amucaoğlu ve Karakurt, kendilerini en iyişekilde misafir edip fikir alış verişinde bulunduğu için Demirtaş’ateşekkürlerini sundular.

Bölge Müdürü Amucaoğlu ve Kurumsal İletişim MüdürüKarakurt’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan CHP’li Demirtaş, Enerjisa’nınkurumsal bir şirket olduğunu, kendileri ile karşılıklı görüş alışverişindebulunduklarını, Zonguldak genelinde, özellikle köylerde yaşanan elektriksorunlarını ilettiğini, bu sorunların çözümü noktasında siyasetçi olarak gereklidesteği vereceğini belirtti. Yaşanan elektrik sorunlarının çözümü için yapılanbu görüşmenin son derece önemli olduğunu vurgulayan Demirtaş, Amucaoğlu veKarakurt’u, görüş alışverişi konusunda son derece samimi bulduğunu vekendilerinin birçok kurumun yöneticisine örnek teşkil ettiklerini ve her ikiismin de Enerjisa’da yönetici olmasının Zonguldak için bir şans olduğunu ifadeetti.

CHP’li Demirtaş, Enerjisa’nın Zonguldak genelinde uygulayacağıprojelerin çok önemli yatırımlar olduğunun altını çizerek, bundan sonra dakendileri ile Zonguldak’ın enerji sorunlarının çözümü için iletişimkuracaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2016, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48