Zonguldaklı asker Hakkari’de yaralandı

Zonguldaklı asker Hakkari’de yaralandı

Zonguldaklı asker Hakkari’de yaralandı
 Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde yaralanan Zonguldakasker hastaneye kaldırıldı. Kolundan yaralanan askerin durumunun iyi olduğu öğrenildi. 
Edinilen bilgiye göre, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde yaralanan Zonguldaklı Er Mücahit Üzülmez Hakkari Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayın ardından askerin ailesi de Hakkari’ye hareket etti. Zonguldak Valisi Ali Kaban da yaralanan asker Mücahit Üzülmez’in babası Erkan Üzülmez’i arayarak “Geçmiş olsun” dileklerinde bulundu. Olayda ağır yaralanan diğer 2 askerin de GATA’ya sevk edildiği öğrenildi.
Bir çocuk babası olduğu öğrenilen askerin eşi Tuğba Üzülmez de sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Kocam, ama bizim birbirimize sözümüz var. Aşkım sen bizi, biz seni ölüm bizi ayırıncaya kadar asla ama asla ayrılmayacağız. Vazgeçilmezim, kocam, oğlumun babası. Allah’a bin şükürler olsun. İyisin, sesini duydum. Dünyalar benim oldu hani küçük çocuğa şeker verirsin, ne kadar mutlu olur ya. Benim mutluluğum da başka be aşkım. Oğlumuzla gelmeni dört gözle bekliyoruz. Kocam Allah’ın izniyle iyisin. Daha iyi olacaksın bir tanem. Dualarım hep ama hep seninle ömrüm” dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2016, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48