2018 yılının son meclis yapıldı

2018 yılının son meclis yapıldı

2018 yılının son meclis yapıldı

Zonguldak Belediye Meclisi Aralık ayı ikinci ve son birleşimi Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Başkanlığında yapıldı. 
Toplantı açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerinin okunup oylanması ile başladı. 
Gündem maddelerinde yer alan, Zabıta Müdürlüğünün 12.11.2018 tarih ve 334 sayılı, Site dolmuş hattında 67 M 0321 plakalı hattın Salih DEMİRO adına tescili talebi hakkındaki yazısı komisyondan geldiği şekilde oy birliği ile kabul edildi. 
Zabıta Müdürlüğünün 12.11.2018 tarih ve 335 sayılı, Kapuz dolmuş hattında 67 M 0254 plakalı hattın Şenol SARI adına tescili talebi hakkındaki yazısı komisyondan geldiği şekilde oy birliği ile kabul edildi. 
İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün 27.11.2018 tarih ve 1363 sayılı, İncivez Mahallesi Çaybaşı Sokakta Nefesliğin yanındaki sokağa Şehit Ünal Eroğlu, İncivez Mahallesi Binbaşı Tahsin sokaktaki Parka Şehit Volkan Gök adının verilmesi hakkındaki yazısı komisyondan geldiği şekilde oy birliği ile kabul edildi. 
Toplantı bir sonraki oturumun gün ve saatinin belirlenmesi ile son erdi.
‘GÜZEL BİR YIL GEÇİRDİK’
Son birleşim sonrasında değerlendirmede bulunan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir: “Güzel bir şekilde bir yılımızı geçirdik. Eleştiriler, istekler, tartışmalarda çok doğaldır. Her zaman söylüyorum, bizim meclisimiz örnek olsun. Birbirimize karşı hitaplarımızı düzgün yapalım istiyorum, öyle de oluyor. Yaptığımız çalışmalar gerçekten çok güzel. Ben kendimi övmeyi pek sevmem. Çalışmalarımızı halkın taktir etmesini seviyorum, yapılan işlerde taktirimi görüyorum. Halkıma yaptığım hizmetlerde teşekkürü aldığım zaman çok mutlu oluyorum. Çalışmalarımız devam edecek ama bir yıllık çalışmamız da çok uzun. Yaptığımız çalışmalar bitmez ve bitmeyecek. Uğur Mumcu Kavşağı dışında mahallelerimizde çok çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalarımız gecikmiş gibi gözükse de altyapı ile beraber çok güzel projeleri hayata geçiriyoruz. Gecikme yaşıyorsak herkesten özür diliyorum” dedi. (Gamze Taşdemir)

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48