3 madalya ile döndüler

3 madalya ile döndüler

3 madalya ile döndüler

Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübü’nün, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından düzenlenen turnuvalarda 3 bronz madalya kazandığı bildirildi.
Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından, Ankara Taha Akgül Spor Salonunda 7-8 Aralık tarihlerinde düzenlenen ‘U10-U12-U14 Kılıç Açık Turnuva’ da Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübü turnuvadan Ereğli’ye 3 Bronz madalya ile döndü.
U10 Erkek Kılıç’da Ömer Kağan Uzun, U10 Kız Kılıç’da Esin Ergin ve Alya Nehir Özoğul madalya ve başarı sertifikalarını TEF Genel Sekreteri Yılmaz Portakal’dan aldı.
“İYİ BİR BAŞLANGIÇ”
Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Murat Ergin “Sporcularımız özveri ile profesyonelce çalıştılar, Güzel yarıştılar ve en önemlisi gerçek Eskrim yaparak bileklerinin haklarıyla kazandılar. Sezona iyi bir başlangıç yaptık. Gelecek turnuvalarda daha iyi bir yere geleceğiz. Sporcularımızı özveri ile yetiştiren Milli Eskrimci ve Milli Hakem Furkan Unutan’ı ve madalya alan sporcularımızı tebrik ederim. Ayrıca, Kdz. Ereğli Halk Eğitim Müdürlüğü’ne ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne sporcularımıza verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48