49 Yaşındaki Üniversiteli Birincilikle Mezun Oldu

Bülent Ecevit Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Devlet Konservatuvarı ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Sezai Karakoç Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

49 Yaşındaki Üniversiteli Birincilikle Mezun Oldu

Bülent Ecevit Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Devlet Konservatuvarı ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Sezai Karakoç Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Mezuniyet töreninde 49 yaşındaki ressam Necdet Kutoğlu da mezuniyet coşkusu yaşadı.
Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Hakan Kutoğlu ile Yüksekokul Müdürleri ve Fakülte Dekanları, akademik ve idari personel ile mezun öğrenciler ve aileleri katıldı. Öğrenciler cübbeleriyle birlikte Sezai Karakoç Kültür Merkezine konukların alkışı eşliğinde girerek salondaki yerlerini aldılar. İki bölüm halinde yapılan mezuniyet törenlerinin ilki sabah saatlerinde gerçekleştirilen Devlet Konservatuvarı mezuniyet töreni oldu. Güzel Sanatlar Fakültesi ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezuniyet töreni ise saat 14.00te gerçekleştirildi. Tören konuşmalarının ardından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Devlet Konservatuvarı ve Güzel Sanatlar Fakültesini derece ile bitiren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından mezun öğrenciler, öğretim elemanları eşliğinde mezuniyet yemini ettiler.
Öğrenciler müzik eşliğinde keplerini fırlatarak mezuniyetlerini coşkuyla kutladılar.

49 yaşında 3. üniversite
Öte yandan 49 yaşındaki Necdet Kutoğlu da mezuniyet coşkusu yaşadı. Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan Kutoğlu, üçüncü üniversiteyi bitirdi. Maden Bölümü, AÖF İktisat Bölümünün yanı sıra bu yıl da Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünden mezun olan Kutoğlu, okulunu dönem birincisi olarak bitirdi. Kutoğluna birincilik ödülünü kuzeni olan Rektör Yardımcısı Şenol Hakan Kutoğlu verdi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48