“AB KIRSAL KALKINMA POLİTİKASI” KONULU ONLINE ÇALIŞTAY DÜZENLENECEK

“AB KIRSAL KALKINMA POLİTİKASI” KONULU ONLINE ÇALIŞTAY DÜZENLENECEK

ZONGULDAK TSO EVSAHİPLİĞİNDE “AB KIRSAL KALKINMA POLİTİKASI” KONULU ONLINE ÇALIŞTAY DÜZENLENECEK

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ,TEBD Projesi kapsamında 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 13.30’da "AB ve Türkiye Kırsal Kalkınma Politikası" konusunda interaktif bir KOBİ Çalıştayına ev sahipliği yapacak.

EUROCHAMBRES ve TOBB işbirliğinde yürütülen Türkiye-AB İş Diyaloğu Projesi (TEBD) kapsamında KOBİ’lerin ve tarım konusunda ilgili olan yatırımcı adaylarının AB ve Türkiye’de Mevcut Kırsal Kalkınma Politikaları konusunda bilgilendirilmesini ve yeni stratejilere uyum sağlamalarını hedefleyen ve Türkiye’de IPARD konusunda önemli bilgilendirmelerin yapılacağı “AB ve Türkiye Kırsal Kalkınma Politikası” konulu çalıştaya konuşmacı olarak, IPA Kırsal Kalkınma Türkiye Program Yöneticisi (Avrupa Komisyonu, Tarım Genel Müdürlüğü) Iwona Lısztwan, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Yönetim Otoritesi Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Dr. Osman Yıldız ve TEBD Proje Direktörü Oya Ersöz katılacak.

20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 13.30 da gerçekleşecek çalıştayla ilgili açıklama yapan Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir “EUROCHAMBRES ve TOBB işbirliğinde yürütülen Türkiye-AB İş Diyaloğu Projesi (TEBD) kapsamında Odamız koordinasyonunda düzenlenecek olan “AB ve Türkiye Kırsal Kalkınma Politikası” onlineçalıştayında konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve katkı sunacak tüm paydaşlarımızın katılımını bekliyorum, kayıt olmak için bilgiler odamız web sitesi www.ztso.org.tr ‘de” dedi. 

Katılım sağlamak isteyen ilgililerin; https://zoom.us/meeting/register/tJUoc-qtrTwjHdFyMapqTynzIJNZzlAsru_r adresi üzerinden kayıt yapmaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48