Adli Yıl İçin Ziyaret

Adli Yıl İçin Ziyaret

Adli Yıl İçin Ziyaret

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin ve AK Parti Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek ile birlikte Vali Ahmet Çınar, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız ve Baro Başkanı İbrahim Kerem Ertem’ i ziyaret ettiler.

Özcan Ulupınar ziyaretlerin ilkini valiliğe gerçekleştirdi. Vali Çınar’ ın makamında kabul ettiği Ulupınar ve beraberindeki heyet, Vali Ahmet Çınar’ a ilçelerin ve beldelerin sorunlarını aktardılar. Devrek’ teki heyelanzedeler için yer tahsisi konusuna değindiler. Gelik Belediyesi alanı içindeki yolların durumunu aktararak bu hususta destek istediler. Ulupınar’ ın gündeme getirdiği Üniversitenin Devrek kampüsünün bulunduğu bölgedeki köprü ihtiyacı ile ilgili Vali Çınar DSİ Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçti. 

Ulupınar ve başkanlar valilik ziyaretinin akabinde adli yıl başlangıcı dolayısıyla Cumhuriyet Başsavcılığı ve Baro Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundular. Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız ve Baro Başkanı İbrahim Kerem Ertem’ makamlarında ziyaret ederek adli yıl açılışını tebrik edip, görevlerinde üstün başarı dilediler.        

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2017, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48