Afacan,''Alınan farklı mağlubiyetin bir sebebi yok''

Zonguldak Kömürspor teknik direktörü Serkan Afacan, deplasmanda 7-1 mağlup oldukları Tarsus İdman Yurduspor maçına değindi.

Afacan,''Alınan farklı mağlubiyetin bir sebebi yok''

Zonguldak Kömürspor teknik direktörü Serkan Afacan, alınan farklı mağlubiyetin bir sebebinin olamayacağını söyleyerek, Kömürspor'un büyük bir camia olduğunu ve günün birlik beraberlik günü olduğunu söyledi. 
''Bütün takımlardan daha iyi bir oyuna sahibiz''
Zonguldak Kömürspor teknik direktörü Serkan Afacan, kendilerinin bütün takımlardan daha iyi bir oyuna sahip olduklarını söyleyerek, ''Futbolcularım özellikle bütün sorunlarına rağmen takım olabilmek adına ve formamıza armamıza değirli kılabilmek adına göstermiş oldukları karakterlerine teşekkür ediyorum. Tarsus İdman Yurdu maçına geldiğimizde Tarsus İdman Yurdu takımı bundan önce deplasmanda yendiğimiz Trabzon Hekimoğlu, Sacaktepe ve berabere kaldığımız Sarıyer takımlarından daha iyi bir kadroya sahipler ama bizde onlardan daha iyi bir oyuna sahibiz''dedi.
''Tarsus maçına idial kadrodan uzak çıktık''
Tarsus maçına idial kadrodan uzak çıktıklarını ifade eden Afacan, '' Fakat biz bu maça geldiğimizde Oğuzhan Berkan gibi sakat. Hakan ve Metin gibi futbolcularımızdan yoksun hazırlandık. Bunlara hafta içi birde Emre Can'ın 2 gün antrenmana çıkamaması. Gürkan ve Serhat'ın hastanede 2 gün tedavi görmeleri. Akabinde Pazar günü maça gittiğimizde Yiğit Gökoğlan'ın belindeki sıkıntı nedeniyle maça çıkmayacağını söylemesi bizi zor durumda bıraktı. İdial kadromuzdan uzak bir kadro ile çıktık''diye konuştu.
''Alınan farklı mağlubiyetin bir sebebi yok''
Zonguldak Kömürspor teknik direktörü Serkan Afacan, alınan farklı mağlubiyetin bir sebebinin olamayacağını belirterek, ''Fakat bunların hepsi alınan sonucu bir sebebi olamaz. Zonguldak Kömürspor camiası büyük bir camia. Bunun üstesinden gelebilmeliyiz. Ben taraftarımızı Samsun maçında olduğu gibi Afyon maçına gelerek genç takımımıza sahip çıkmasını istiyorum. Arkamızda olmalarını istiyorum. Bizim takımımız bu maçtan galip gelebilecek bir takım. Armamızı ve değerli kılacaklarını eminim''şeklinde konuştu.
''Afjet maçını yenecek güçteyiz''
Afjet maçını yenecek güçte olduklarını ifade eden Afacan, ''Takımımızın eksik bölgelerini biliyoruz. Eksik bölgelere tabi ki oyuncu almak istiyoruz. Bunların hepsi bütceyle alakalı. Ama biz ondan önce Afyon maçını kazanıp ligi en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz var. Özellikle taraftarımıza tekrar sesleniyorum. Bu genç çocuklara sahip çıkalım. Gün birlik olmalı günüdür. Gün beraber olma günüdür. Gün bu camiayı tekrar değerli kılma günüdür.''

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48