AK Parti bayramlaştı!..

AK Parti bayramlaştı!..

AK Parti bayramlaştı!..

AK Parti İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.
Programa AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Belediye Başkan vekili Mehmet Gökçınar, belediye başkanları, partililer, meclis üyeleri katıldı.

Açılış konuşmadını yapan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun: "Herkesin bayramı mübarek olsun. Herkese katılımından dolayı teşekkür ediyoru. Zınguldak Belediyesini aldık, inşallah daha güzel işler yapacağız. Partimizin de yol dönümünü kutlayağız. Recep Tayyip Erdoğan ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum" dedi.

Belediye Başkan Vekili Mehmet Gökçınar: "Bayramınız mübarek olsun. Mutlu bayramlar diliyorum" dedi.

Bie önceki AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu: "Sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Bayramımızın hayırlı olmasını diliyorum. Partimizin kuruluş yıldönümünü kutlayacağız. Ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar: "AK Parti ailesiyle olmaktan mutluluk diliyorum, nice bayramlarda birlikte olmayı Allah bize nasip etsin. Bir yıllık dönem içinde ülkemizde yapılan saldırıları hepiniz biliyorusnuz. Ülkemizin üzerine oynanan oyunları Sayın Cumhurbaşkanımız bertaraf ediyor. Ülkemizin kalkınması, büyümesi devam edecektir. Hiç bir güç bizi yıkamaz, birlikteliğimiz devam etsin. Vatandaşlarımıza da bu düşüncelerimizi aktarıyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu: "Bu birlik ve beraberliğimizi bozmak istiyenlere Allah bu bayramda da nasip etmesin. AK Parti kurulduğu günden beri ülkemiz, vatanımız için bu kadrolar çalışıyor. Hain güçler var, Cumhurbaşkanımızın arkadında durduğumız sürece kimse di çöktürtemez. Zor günlerden geçtik, bizi gelecekte de bekliyor. Cumhurbaşkanımız artık dünya lideridir. Dik duran bir liderimiz ve Cumhurbaşkanımız var. Bütün teşkilatlarımızla bunları anlatmamız gerekiyor. Aile içinde kavga olur, ama aile içinde kalarak dik ve güçlü olmalıyız" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından partililer bayramlaştılar.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 19:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48