AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun Yeni Yılı kutladı

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun Yeni Yılı kutladı

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun Yeni Yılı kutladı


Yeni Yıl Nedeniyle yazılı açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, 2019 yılının Zonguldak için başarılı bir yıl olacağına inandığını belirterek, 31 Mart’ta AK Belediyecilikle Zonguldak’ın kaderinin değişeceğini söyledi.
Tosun Açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinde tarih yazarak büyük bir başarıya imza atan Zonguldak’ın, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli idareler seçimlerinde de aynı başarıyı göstererek Ak Belediyecilik anlayışı ve Dr. Ömer Selim Alan’ın Belediye Başkanlığı ile umutların yeşereceği, yüzlerin güleceği, hizmetlerin yapılacağı bir yıla girmenin sevincini yaşayacaktır.
Zonguldak, CHP’li belediyeciliğinin verdiği hüznü, hizmet yoksunluğunu, geri kalmışlığı AK Belediyecilikle yok edecektir. 31 Mart Seçimlerinde Hak ettiği hizmetleri, hak ettiği yatırımları yeniden elde edecektir.
2019 Yılının Zonguldak’ımıza, ülkemize, hemşehrilerimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum. Türkiye'nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2019 yılında da kararlılıkla devam etmesini, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecinin kat kat artarak yeni başarılarla taçlanmasını temenni ediyorum. Ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldı. Demokrasi ve ekonomi alanında önemli gelişmeler sağlandı. Birçok ülke büyük ekonomik kriz yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı şekilde sürdürdü. Ekonomimiz bütün olumsuz beklentileri altüst ederek, uluslararası kuruluşları şaşırtarak başarılı bir yılı geride bıraktı. 
Milletçe geldiğimiz noktanın kıymetini çok iyi bilmeli, gelecek nesillere ekonomik ve siyasi açıdan gelişmiş huzurlu bir ülke bırakmak için çaba göstermeliyiz. Son 15 yıldır Türkiye her alanda kaydettiği eşsiz başarılarla, ekonomide, dış politikada, demokratikleşmede gerçekleştirdiği tarihi reformlarla bugün geleceğe her zamankinden daha bir umutla bakıyor. 
Ayrıca 2023 yaklaşırken, bir yandan heyecanımız artıyor, bir yandan da umudumuz, gayretimiz, mücadelemiz güç kazanıyor. Kimi zaman içimizdeki hainler, kimi zaman yurt dışındaki hasımlar, büyük bir Türkiye'nin inşa ediliyor olmasından, bölgesinde ve dünyada öncü bir Türkiye'nin yükseliyor olmasından rahatsız oluyorlar. En son 15 Temmuz'daki hain saldırıda milletimizin dik duruşunu tüm dünya gördü. Tarihimiz boyunca, nasıl yılmadan, yıkılmadan, kararlı bir yürüyüş gerçekleştirdiysek, bundan sonra da, güçlü, itibarlı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, etki sahibi, güç sahibi bir ülke olarak geleceğe ilerleyeceğiz inşallah."
Tosun, 80 milyon insanımızın tamamını sevgiyle, saygıyla selamladığını vurgulayarak, "Son günlerini idrak ettiğimiz 2018 acısıyla tatlısıyla sona eriyor. Bu günler geride bıraktığımız yılın muhasebesi için bir fırsat olarak değerlendirilmeli. 2019 yılının öncelikle Zonguldaklı hemşehrilerime sonra tüm Türkiye'ye daha sonra da tüm İslam alemine huzur, mutluluk, barış, refah ve sağlık getirmesini diliyorum. Dünya'da, ülkemizde ve şehrimizde yaşanan ve tüm insanlığı olumsuz etkileyen, hepimizi üzen olayların 2019 da son bulmasını umut ediyorum. Umarım ki 2019 kardeşliğin ve barışın yılı olacak. Ben bu düşüncelerle yeni umutlarla karşıladığımız 2019 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa bir kez daha hayırlar getirmesini temenni ediyor, başta Zonguldaklı hemşehrilerimiz olmak üzere, 780 bin kilometrekarenin, 80 milyon insanımızın tamamını sevgiyle, saygıyla selamlıyorum" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48