AKDEMİR VE ŞANAL'DAN TIK YOK!

ZONGULDAK BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ,NDE YAŞANAN “KAÇAK SU”OLAYI İLE İLGİLİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR SESSİZLİĞİNİ KORUYOR..

AKDEMİR VE ŞANAL'DAN TIK YOK!

 

ZONGULDAK BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE YAŞANAN SKANDALLARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR. 

ÖZELLİKLE, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE GÖRSEL VE İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN YAPAN MEDYA KURULUŞLARI SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE YAŞANANLARI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ.

KULLANILAN TONLARCA KAÇAK SU  TESBİTİ  ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNÜN  BİR BAŞKA KONU İÇİN GİTİĞİ YERDE TUTANAK VE RESİMLER HALİNDE TESPİT EDİLMİŞ SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ OLAYLAR HAKINDA SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLAMA YAPMAZKEN YÜKLENİCİ FİRMAYA EKMEK VEREN FİRMANIN SAHİBİ VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI  BAY ŞANAL BÖYLE BİRŞEY YOKTUR DEMESİ KAFALARDA ACABA MI YORUMLARINA NEDEN OLDU?

BU KONULARA AKDEMİR HALA NEDEN SESSİZ KALMAYI TERCİH EDİYOR?

HERHANGİ BİR AÇIKLAMA VE BİLGİ VERMEYEN AKDEMİR,BU FİRMAYA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI EKMEK VERİP VERMEDİĞİNİ VE BÖLGEMİZDE ULUSAL MARKETLERİNDE EKMEĞİNİ VERİP VERMEDİĞİNİ ARAŞTIRDI MI?

NOT:BELEDİYE,NİN 6 TON SU SAATİ  NEREYE  SATILDI,BELGELERİN TAMAMLANMASINA AZ KALDI ..

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 09:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
UZUN
UZUN - 5 yıl Önce

SİTEDEKİ LANALIN BİNASINDA A .101 KİRACI,,ELLİ SEFER DİLEKÇE VERDİM ÖNE YAYA YOLUNA ÇIKMA YAPTI HALA BİR İŞLEM YAPILMADI..VERDİĞİM OYLAR SANA HARAM OLSUN AKDEMİR,,,

CORA
CORA - 5 yıl Önce

İYİ ARAŞTIRIN A101.BİM,İN MÜDÜRLERİ ÇIKMIYOR,ŞANALIN..ODASINDAN ,İŞLER,GÜÇLER,RUHSAT İŞLERİ,HÜP DİYE OLUYOR,,,EEEEE EKMEK VERİYOZ,,,,DURMAK YOK ,,BELEDİYE MAKAMIYLA İŞLERE DEVAMM.ARAŞTIR AKDEMİR,,,ARAŞTIR,,UYUMAAA,,

Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

Hemen bimer şikayet farz oldu
Süleyman soylu çözerr
Makamın gücünü kullanarak ticaret öylemiii

Yasar
Yasar - 5 yıl Önce

Bence cimer

S.Tak
S.Tak - 5 yıl Önce

güzelim memleketimizi akbabalar gibi herkes bi yandan yiyo. ne büyük memleketmiş ki hala bitmedi. akp si de aynı chp side. sonra bizler gurbete çıkmak zorunda kalıyoruz. Allah kahretsin böyle karaktersizleri

Baran
Baran - 5 yıl Önce

Kacak suya göz yumarlar ama vatantaşa akıllı saat ti sart kosarlar parası olmayan ne yapacak demezler bakın bakalım kim satıyo o akıllı saatleri kimler ortak arastırın kimlerlerin cepine gidiyo kimlere rant saglıyo ?

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48