AKP ve MHP 'den ortak tepki!..

AKP ve MHP ‘den ortak tepki!..

AKP ve MHP 'den ortak tepki!..

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksada Müslümanları şehid edip, Harem-i Şerifi ibadete kapatmasına tepki göstermek için bir araya gelen AK Parti ve MHP Kozlu ilçe başkanları düzenlenen ortak basın açıklamasında terör şebekesi Amerika ve İsraile lanet yağdırdı.
Basın açıklamasına Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, AK Parti Kozlu ilçe Başkanı Ahmet Gören, MHP Kozlu İlçe Başkanı Murat Sever, kadınları başkanları ve çok sayıda yönetim kurulu üyeleri katıldı.
AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören tarafından gerçekleştirilen basın açıklamasında, Gören, “ Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın hukuksuz Kudüs açıklaması, insanlık vicdanını yaralamış ve bölgemizde ki sorunları derinleştirmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın kesin şekilde ilan ettiği üzere Kudüs, tüm Müslümanların kırmızı çizgisidir. Bu bölgemizde barışı ve istikrarı tehdit etmeye yönelik bir adımdır. Alınan kararın, İsrail ve Filistin toplumları arasındaki husumeti artırmaktan başka sonucu olmayacaktır. Asla Kabul edilemez gördüğümüz bu karardan e en kısa süre de dönülmelidir.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48