Alan'ın halk ile buluşma toplantıları sürüyor...

Alan'ın halk ile buluşma toplantıları sürüyor...

Alan'ın halk ile buluşma toplantıları sürüyor...

Zonguldak Belediyesi’nin her Salı ve Perşembe günleri gerçekleştirmiş olduğu, vatandaşların istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a ilettiği ‘Halk Günü Toplantıları’ tüm hızıyla devam ediyor.

Yerel yönetimlerde katılımcılığı sağlamak ve ortak akıl ile sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla hayata geçirilmiş olan ‘Halk Günü’ toplantılarında, vatandaşlar taleplerini Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a birebir iletiyor.

Vatandaşların, sorunlarını birebir dinleyen Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, çözüm odaklı hizmet vizyonunun önemli bir halkasını, vatandaşlar ile yüz yüze görüşmek ve sorunlara hızlı bir çözüm üretmek olduğunu ifade etti. 

Başkan Alan; “Yoğun iş tempomuzdan fırsat buldukça, hemşehrilerimiz ile halk günü toplantılarımızda biraraya gelmeye gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini, belediyemizden beklentilerini birebir dinleyip, çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Oldukça verimli geçen halk günü toplantılarımızda vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor, sorunlarına çözüm bulmaya gayret ediyoruz.’ şeklinde konuştu. Halk günü toplantıları vesilesi ile istek ve görüşlerini Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a birebir ileten vatandaşlar, yakın ilgilisinden dolayı teşekkür ettiler.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48