Ali Rıza Tığ, beyaz saray'dan bildiriyor

Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) girişi yasaklanan Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Rıza Tığ, yine yalana sarıldı.

Ali Rıza Tığ, beyaz saray'dan bildiriyor

Yazdığı yalan ve iftiralar sebebiyle Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) girişi yasaklanan Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Rıza Tığ, yine yalana sarıldı.

Tığ’ın ana girişten içeri alınmadığı kafeterya önünden çektirdiği fotoğrafı gören vatandaşlar,  Ortaya çıkan tablodan da anlaşılıyor ki, durumun Beyaz Saray önünde fotoğraf çektiren vatandaştan hiçbir farkı yok.Gurbetçiler gider, içeri giremedikleri beyaz saray önünde fotoğraf çektirirler ya, aynı öyle olmuş. Uzaktan seyredip gitmiş, Ali Rıza Tığ sanki Beyaz Saraydan bildiren muhabirler modunda hava basıyor” dediler.

Vatandaş soruyor: Ali Rıza Tığ, o fotoğraf çektirdiğin yer sadece üst araması yapılarak girilen bir yer, kimlik gösterilerek değil, arkandaki binadan neden içeri girip Halkla İlişkiler binası önünden yada meclis genel kurulu önünden, salun içinden fotoğraf çektiremedin. Bu fotoğrafı paylaşıp güya meclise girdim havası veriyorsun, senin girdiğin yer sadece x-ray cihazından geçilen ilk güvenlik kapısı, kimliklerin bırakıp kartın verildiği asıl giriş olan ikinci güvenlik kapısı önünden girmediğin gibi birde o binanın önünden fotoğraf paylaşmışın. Ardından da güya meclise girmişsin gibi neden yazıyorsun?” dedi.

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre, Tığın hiç bir vekil tarafından içeri alınmadığı, Meclis Polisleri tarafından meclis kapısından geri çevrildiği öğrenildi. 

TIĞ GİREMEDİĞİ MECLİSLE İLGİLİ NE YAZMIŞTI.

Ankaradayım. Bir milletvekili dostumu aradım. Kapıya not bıraktılar. Gittim. Meclise giriş yasağım varmış. Çok uzun süredir Meclise gitmediğim için bu yasağı koyduranları sevindirmemişim.

Şimdi yazınca sevinecekler. Niye yazıyorum, değil mi?

Ama ben, bana kişisel husumetleri nedeniyle Meclise giriş yasağı koyanlara inat, o Meclise girdim!

Nasıl mı?

Milletvekili dostum, aracıyla kapıya geldi, beni aldı, birlikte içeri girdik!

Bu kadar yani!

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 08:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
aşkın
aşkın - 6 yıl Önce

adam da inanılmaz derecede nitelik var ne dycksınkii..

CÜNEYT
CÜNEYT - 6 yıl Önce

BU KADARIDA PES VALLAHİ..

SENOL
SENOL - 6 yıl Önce

HAHAHA ORAYADA ALMAZLAR BOS KARAKTERI ARIZA ONEMLI DEGIL O VEKIL KIM TABIKI OYLE BIRI VARSA

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48