AMACIMIZ, OKULU YIKALIM, ÖĞRENCİLER SOKAKTA KALSIN DEĞİL !

AMACIMIZ, OKULU YIKALIM, ÖĞRENCİLER SOKAKTA KALSIN DEĞİL !

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Kız Meslek Lisesi'nin Danıştay tarafından koruma kararının kaldırılmasını değerlendirdi.
Başkan Zeki Tosun, Deniz Yavuzyılmaz'ı kastederek, "CHP Zonguldak Milletvekilinin dediği gibi rant diye bir şey yok." İfadesini kullandı.
Zeki Tosun'un açıklaması aynen şöyle:

“Kız Meslek Lisesinin orada CHP Zonguldak Milletvekilinin dediği gibi rant diye bir şey yok. Orada yapılacaksa düzenleme yapılacak. Bu konuda Anıtlar Kurulu gerekli kararı verir. Ona göre de oradaki yapılacak işler Zonguldak insanı içindir. Bu hastane orada olduğu sürece o bölgede trafiğin rahatlaması konusunda bir şeylerin yapılması gerekir. Ama bu okulu yıkalım da öğrenciler sokakta kalsın niyetiyle yapılan bir şey değildir. Düzenleme yapılacaktır ve oradaki trafik rahatlatılacaktır. Okullar bölgesi olduğu için trafik sıkışık. Yayla Ortaokulunda 2’li eğitim yapılıyor, önce onu da çözmeye çalışıyoruz. Bir yer bulduk onu Bakanlıkla ve İl Milli Eğitim Müdürüyle görüşüyoruz. Zonguldaklı insanların, öğrencilerimizin, velilerimizin mutlu olması noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2021, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48