Arslan 2. kez partisinden istifa etti!..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2014 yerel seçimlerinde CHP’den il genel meclisi üyesi seçilen ve 2 yıl sonra partisinden istifa edip AK Parti’ye geçen Sadettin Arslan 2019 yerel seçimlerine iki ay kala partiden istifa etti.Kdz. Ereğli ilçesinde...

Arslan 2. kez partisinden istifa etti!..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2014 yerel seçimlerinde CHP’den il genel meclisi üyesi seçilen ve 2 yıl sonra partisinden istifa edip AK Parti’ye geçen Sadettin Arslan 2019 yerel seçimlerine iki ay kala partiden istifa etti.

Kdz. Ereğli ilçesinde Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Sadettin Arslan, 3 yıl önce geçtiği AK Parti’den istifa ettiğini açıkladı. AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ile görüşüp istifa dilekçesini kendisine sunduğunu anlatan Arslan “Dün akşam AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Sayın Fatih Çakır’ı ziyaret ettim ve istifa dilekçemi kendisine sundum. İstifa gerekçemi de kendisine anlattım. Ben geçmişte Halil Posbıyık ile siyaset yaptım. Bu gün yeniden aday oldu ve onun karşısında siyaset yapmayı kendime yakıştıramadım. Şu an CHP’ye geçmeyeceğim. CHP’ye geçmeden de Halil beye destek verebilirim. Şu anki düşüncem bu” dedi.

Arslan 2014 yılında il genel meclisi üyesi olarak seçildiği CHP’den 3 yıl önce istifa etmiş ve ardından dönemin CHP Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Hayrettin Kartal ile bir kafede tekme tokat kavga edip küfürleşmişlerdi. CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal yaşanan kavga sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada “Kendilerini pazara çıkarmış affedersiniz ’Ruhunu şeytana satmış’ insanlarla bu ülkenin Ereğli’nin hiç bir sorunu çözülmez” demişti.

Arslan, 5 yıllık görev süresi içerisinde 2 ayrı partiden de istifa etti.

İHA

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 12:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
KIRMIZI
KIRMIZI - 4 yıl Önce

zaten AKP NİN TÜM ENCÜMENDEKİ ADAMLARI AKP VİZYONU ALTINDA EZİLDİ HEPSİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİR YOKSA KİMSE OY VERMEYECEK ŞÖYLE BÖYLE TÜMÜNÜN MİDE BULANDIRAN İŞLERİ VAR AKP NİN ARTIK KÖŞE DÖNÜCÜLERDEN KURTULMASI GEREKİR DUYDUĞUM KADARIYLA BU ÜYELER VİLAYETTEKİ MEMURLARI İYİCE KÜSTÜRMÜŞLER VALLA DEĞİŞMEZSELER BU İŞLER ÇOK ŞAİBEYE GEBE KALIR

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48