Aşçılar Türkiye 3. Oldu

Aşçılar Türkiye 3. Oldu

Aşçılar Türkiye 3. Oldu

Devrek MYO aşçılık öğrencileri Türkiye üçüncüsü oldular
Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek MYO Aşçılık Programı öğrencileri, Üniversiteliler Gelenekten Geleceğe Gastronomi Yarışması Black Box kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldular. Başarıdan başarıya koşan ve katıldıkları tüm yarışmalarda derece elde etmeyi başaran Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu Aşçılık programı öğrencileri yeni bir başarıya daha imza atarak okullarına madalyalar ile dönmenin mutluluğunu yaşadılar.
Türkiye Aşçılar Federasyonu, Ageb ve Anfaş işbirliği ile 17-20 Ocak tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuarında gerçekleştirilen ve 14 farklı üniversiteden 43 öğrenci ekibinin katıldığı Üniversiteliler Arası Kapalı Kutu (Black Box) kategorisinde yarışan Devrek Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden Mehmet Akif Ersoy, Evren Emil ve Gökhan Sarıbaştan oluşan ekip Türkiye üçüncüsü olarak yeni bir başarı elde ettiler.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ferdi Kesiokoğlu öğrencileri ve öğretim elemanlarını elde edilen başarıdan dolayı tebrik ederek, yarışma için öğrencilere destek olan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek Esnaf ve Sanatkârlar Odası, River Mill Park Otel ve Başoğlu Orman Ürünleri A.Ş.ye teşekkürlerini sundu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48