Ayan CHP'ye gözdağı verdi

Ayan CHP'ye gözdağı verdi

Ayan CHP'ye gözdağı verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hamdi Ayan, Ankara’da gerçekleştirilen MHP 12. Olağan Genel Kongresini değerlendirdi. Kongrenin büyük coşku içinde geçtiğine dikkat çeken MHP’li Ayan, kendisinin içinde bulunduğu konseyin kurultay başlangıcını yapması ile onur duyduklarına dikkat çekti. Kongre ile birlikte seçim sürecine girdiklerini, yerel ve genel seçime hazırlandıklarına işaret eden MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, “Bu işin formülü neyse onu yapacağız. Zonguldak’ı CHP’den kurtaracağız” dedi.
“TARİH YAZILDI”
Ankara’da gerçekleştirilen MHP Büyük Kurultayının Türk siyasi tarihinin en kalabalık kurultayı olduğuna dikkat çeken MHP İl Başkanı Hamdi Ayan açıklamasında, “MHP 12.Olağan Büyük Kurultayımızı gerçekleştirdik. Daha öncesinde burada yapmış olduğumu açıklamada Türk siyasi tarihinin en büyük kalabalığına şahitlik edileceğini belirtmiştik. Bu bizim tahminlerimizi aşan da bir kurultay oldu. Katılım ve coşkusu bakımından siyasi bir tarih burada yazılmıştır. Ben buradan Zonguldaklı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmadılar. Hiç beklemediğimiz, tahmin etmediğimiz arkadaşlarımız, esnaflarımız kongreye geldiler” dedi.
“BİZLERİ ONURLANDIRDILAR”
Kongre heyeti içinde yer alan tek il başkanı olarak gurur duyduklarını ifade eden Başkan Ayan, “Kurultayımızın bizim açımızdan manalı bir yeri vardır. Burada Genel Başkanımız bizi kongre heyetinde görevlendirdi. Bu kongre heyeti ile beraber Başbuğumuzun kabrine çelenk koymak suretiyle kongremizi başlatmış olduk. Daha sonra ise Anıtkabir’e gittik. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk koyarak kongrenin başlaması sağlanmış oldu. Bu göre itibari ile Genel Başkanımızın bizlere önem verdiği gördük. Böyle bizleri onurlandırmışlardır” ifadelerini kullandı.
“ZONGULDAK’I CHP’DEN KURTARACAĞIZ”
Yerel seçimler için iddialı konuşan MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, “Kongre selameti bakımından Türkiye’nin geleceği bakımından konuşmalar orada cereyan etti. Bizim açımızdan bakıldığı zaman ise MHP Zonguldak teşkilatları açısından bir mazeretimiz kalmamıştır. Dolayısıyla her şey yapıldı. Bundan sonra başta yerel seçimler olmak üzere MHP’yi mazeretsiz bir şekilde seçimlere hazırlama görevi bizlere düşmüştür. Daha önceden de yinelemiş olduğum gibi bu işin formülleri neyse CHP’den Zonguldak’ı kurtaracağız. Bunun başka çaresi yoktur” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48