Ayan, Şehitler Derneğini ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan, kurmaylarıyla birlikte Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Ayan, Şehitler Derneğini ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan, kurmaylarıyla birlikte Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Ayan, “Bizim MHP olarak hassasiyetlerimiz var. Bizler için manevi değerler vardır diyen Ayan, Meclis üyeliğinde Şehit, muharip gaziler derneğin biz de bir tasarrufu vardır.” dedi.

Siyasi partilerin adayları artık bu yarışı bir Hamdi Ayan yarışına dönüşmüştür ifadelerini kullanan Hamdi Ayan, “Benim onlardan istirhamım şudur, ne yapmak istiyorlarsa ne yapacaklarsa projeleriyle insanların önlerine çıksınlar. Benim onlardan isteyim budur” dedi. 31 Mart Yerel seçimlerine hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan, İl başkanı ve kadın Kolları Başkanı ile birlikte Zonguldak Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Mustafa Yorulmaz ve üyeler tarafından karşılanan MHP ekibi bir süre proje ve belediye meclis üyeliği hakkında görüştüler Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “İnşallah Zonguldak Belediye başkanı nasip olur. Çünkü Zonguldak’ta yapılacak şeyler var. Kendilerine teşekkür ediyoruz şimdiden hayırlı olsun diliyorum” dedi.

MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan’da, 31 Mart 2019 günü mahalli idareler seçimleri yapılacaktır. Biz de MHP teşkilatları ve genel merkezin almış olduğu karar ile beni belediye başkan aday olarak görevlendirmiştir. Mesele Zonguldak olduğu zaman çok derin düşünmek gerekiyor. Zonguldak meseleleri sorunları artık o kadar fazlalaştı ki bu bir kronik hastalığa dönüştü. Dolayısıyla her zaman şunu söylüyoruz Zonguldak bilgim yok Zonguldak göç veriyor. Madem bu kadar sorunlar varsa Biz dedi bunların çözüm önerileri var. Bu manada yola çıkarken insandır bir vakti kandırmak değildi yapabileceğimiz projelerimizde yola çıkalım istedik. Bu noktada genel merkezimiz bizden on maddelik bir proje istemiştir. Yapabileceğimiz on maddelik projeleri sunduk. Önümüzdeki günlerde Ankara’dan çağırdığımız şehir plancıları ile birlikte projelerimizin görsellerini yapmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim MHP olarak hassasiyetlerimiz var. Bunlar bizim için şehit ailelerimiz ve Muharip gazilerimizdir. Bizler için manevi değerler vardır. Bu süreçte çalışacağımız bir meclis üyesi ekibimiz mutlaka olacaktır. Şehit aileleri derneğimizin ve muharip gaziler derneğimizin biz de bir tasarrufu vardır. Bundan sonraki müracaatları il teşkilatımız ilçe başkanımız kadın kollarımız bir araya gelerek isterim nasıl olacak önünde onlar bir çalışma yapıp değerlendireceklerdir. Biz bu manada yola çıktık. Samimiyiz ve Zonguldak’ın meselelerini biliyoruz. Bu bir seçim yarışıdır. Zonguldak’ı birleştiren ve bütünleştiren mesajlar vermek istiyoruz.

Ama şunu görüyoruz ki, diğer siyasi partilerin adayları artık bu yarışı bir Hamdi Ayan yarışına dönmüştür. Benim onlardan istirhamım şudur, ne yapmak istiyorlarsa ne yapacaklarsa projeleriyle insanların önlerine çıksınlar. Benim onlardan isteyim budur. Dolayısıyla insanlarda bir teveccüh olduğunun farkındayız. Zonguldak için ne yapabiliriz kısa vadede bunların ciddi bir gayreti içerisindeyiz.” Diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39