AYÇİÇEK; "SİZLER AK PARTİMİZİN HALKA UZANAN ELİSİNİZ"

AYÇİÇEK; "SİZLER AK PARTİMİZİN HALKA UZANAN ELİSİNİZ"

Ak Parti Karaelmas Mahalle Teşkilatı yeni yönetimi ile ilk toplantısını Mahalle Başkanı Soner İncegül ile parti binası toplantı salonunda gerçekleştirdi. 

Toplantıya Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Teşkilat Başkanı Ömer Erbay, Tanıtım ve Medya Başkanı Nihat Keloğlu, Mahalle Koordinatörü Özcan Doruk katılım sağladılar. 

Toplantı karşılıklı tanışma ile başladı. Ardında söz alan Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek değerlendirmelerde bulundu. 

Ayçiçek konuşmasında; Sizler Ak Partimizin Halka Dokunan elisiniz. Hep birlikte onlarla birlikte sevinen onlarda birlikte dertlenen bireyler olacağız. Hepimizin aldığı görevler önemli görevlerdir. Bu bilinç ile çalışmalarımızı el ele vererek yürüteceğiz. Bu anlamda hem ilimize hem ülkemize hizmet etmiş olacağız. 

Devlet olarak artık Bölgesinde oyun kurucu bir Ülke haline geldik. Bu nedenle Milletimiz için yaptığımız mücadelemize engel olmaya çalışanlar çıkmaktadır. 

Onları kaybedecek birşeyleri yok belki ama bizim ülke için kazanacak çok şeyimiz olacak.

 Liderimiz Sayın Recep Tayyip  Erdoğan önderliğinde İlimiz için, Ülkemiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sanmayın ki biz buralarda ne yapabiliriz. Sizler Ak Partimizin millet davasını halka anlatarak bu davaya güç katacaksınız.  Her türlü engellere  karşı saflarımızı daha da sıklaştırarak bu mücadeleyi sürdürecegiz. İleride hiç birimizin ismi hatırlanmayacak ama şu zamanda milletimiz için güzel işler yapılmıştı diye anılacak. 

Son seçimlerde halkımız İlimizin Belediyecilik anlamında hizmetsizliğinden bıktığı için bizi göreve getirdi. Zonguldak Belediyemiz Başkanımız Ömer Selim Alan ile Yeni Zonguldak sloganıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İlimizin çehresini değiştirecek hizmetler ve projeler ile işte Zonguldak denilecek bir şehre İnşallah dönüşecegiz. Zonguldak'ta artık Böyle Gelmiş Böyle Gider denilmeyecek. Bu anlayışı projelerimizi gerçekleştiğinde yok edeceğiz. Halkımız nefes alacakları bir çok yere kavuşacak. Bunlar tamamlandığında Ak Parti Belediyeciliğinin farkını göstereceğiz. Seçimlerde 4 vekil çıkartmak için halkımızın desteğini inşallah alacağız. başta Karaelmas Mahalle Başkanımız Soner İncegül olmak üzere tüm Mahalle Teşkilatlarımızdaki arkadaşlarımıza bu toplantı için teşekkür ederim" dedi.

Ardından Tanıtım ve Medya hakkında bilgilendirlerlerde bulunuldu. Son olarak Yeni Yönetime Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek Ak Parti rozeti takarak teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39