Babaya sürpriz!

İSTANBUL'DA YAŞAYAN ZONGULDAKLI ERKAN GELDİ, KİLİMLİ İLÇESİNDE İKAMET EDEN BABASI FİKRET GELDİ VE KIZ KARDEŞİ ZİLAN GELDİ'NİN DOĞUN GÜNLERİN SÜRPRİZ BİR ŞEKİLDE KUTLADI.

Babaya sürpriz!

İstanbul’da yaşayan Zonguldaklı Erkan Geldi, Kilimli ilçesinde ikamet eden babası Fikret Geldi ve kız kardeşi Zilan Geldi’nin doğun günlerin sürpriz bir şekilde kutladı.

İstanbul’da ikamet eden Erkan Geldi, korona virüs tedbirleri kapsamında İstanbul’dan Zonguldak’a gelemeyince Kilimli Belediyesi ile irtibata geçti ve mağduriyetini anlatması üzerine Belediye Başkanı Kamil Altun’un yetkisi ve destekleri ile çözüm bulundu. Kilimli Belediyesi ekipleri yaş pasta alarak Fikret ve Zilan Geldi’ni Kilimli’deki evine giderek sürpriz bir kutlama gerçekleştirdiler.

Baba Fikret Feldi ve kız kardeşi Zilan Geldi, Erkan Feldi’nin belediye aracılığı ile gönderdiği yaş pastayı görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Kilimil Belediyesi görevlileri Baba Fikret Geldi’nin ve Kız kardeş Zilan Geldi’nin doğum gününü sürpriz bir şekilde kutlarken duygusal anlar yaşandı. Baba Fikret Geldi; belediye başkanı ve görevlilere teşekkür ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39