Bakan Dönmez; “Milli Enerji ve Maden Politikası’nın arkasındayız”

Bakan Dönmez; “Milli Enerji ve Maden Politikası’nın arkasındayız”

Bakan Dönmez; “Milli Enerji ve Maden Politikası’nın arkasındayız”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Nevzat Dönmez, bakanlık çalışanları ile enerji ve maden iş kolu sendika temsilcileriyle, Ankara’da düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Programa, Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) temsilen GMİS Genel Sekreteri Hüseyin Kolçak ile Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Bakan Dönmez, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı olarak "Milli Enerji ve Maden Politikası"nın arkasında olduklarını belirterek, “Türkiye’ye nükleer enerjiyi getiren, yeraltı kaynaklarımızı gün yüzüne çıkaran, yerli kömür üretiminde cumhuriyet tarihinin rekorunu kıran, Türkiye’yi yenilenebilir enerjinin merkezi yapan, bor cevherini işleyerek katma değer üreten sizlersiniz. Hep birlikte yürekten inandık, çalıştık, gayret ettik. Ekip olmanın, bir olmanın şuuru ile pek çok ilki, pek çok hayali gerçeğe dönüştürdük. Şimdi daha fazlasını yapmaya talibiz. Çok çalışacağız. Sorumluluğumuzun bilinciyle bu ülkenin ve milletimizin bizden beklentilerinin farkında olarak daha çok çalışacağız. Bizim enerjimiz Türkiye’nin enerjisi. O nedenle bu bakanlık, bu bakanlığın çalışanları ne kadar üretken olursa Türkiye’de o denli dinamik ve enerjik olur” dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48