Bakan Özlü geliyor!

Bakan Özlü geliyor!

Bakan Özlü geliyor!

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, 26 Mayıs 2018 günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlünün Zonguldakta seçim ofisi açılışına katılacağını ve Filyos Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunacağını kaydetti.
AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlünün 26 Haziran 2018 günü Zonguldaka geleceğini açıkladı. Gazipaşa Caddesindeki seçim ofisinin açılışının yapılacağını aktaran Tosun, Yarın Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk Özlü Zonguldakta olacak. Gazipaşa Caddesindeki seçim ofisinin açılışını gerçekleştireceğiz. Biliyorsunuz seçim beyannamesinde yer alan önemli kalkınma projelerinin arasında Filyos projesi de gösterildi. Bakanımız konuyla ilgili yarın bir basın açıklaması yapacak. Ardından TSO ziyareti gerçekleştirecek. Daha sonra Kozluda seçim ofisi açılışı gerçekleştireceğiz. Saat 14.00de bakanımız karşılayacağız diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 5 Haziranda Zonguldakta
İl Başkanı Zeki Tosun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Zonguldaka geleceğini de ifade ederek, Ankaradaki aday tanıtım toplantısında görüşüldü. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan 5 Haziran günü Zonguldaka gelecek. Ancak henüz program netleşmedi. Maden ocağında iftar ve Madenci Anıtı mitingi gerçekleştirecek diye ifade etti.

haber

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 07:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48