BAŞKAN ALAN'DAN ENGELLİLERE KIZLAR PLAJI MÜJDESİ !

BAŞKAN ALAN'DAN ENGELLİLERE KIZLAR PLAJI MÜJDESİ !

Kızlar Plajı'nda yapımı devam eden Engelsiz Yaşam Merkezi 4 aya kadar tamamlanarak engellilerin hizmetine sunulacak.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunan Kızlar Plajı mevkiinde yapımı devam eden Engelsiz Yaşam Merkezi'ni inceledi.

Engelsiz yaşam merkezinin 3-4 aya kadar tamamlanacağı müjdesini veren Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, "Teknik Başkan Yardımcımız ve Fen İşleri Müdürümüz ile beraber bizlere vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerinde incelemek için kısa kısa mahalle turlarımızı da tamamladık ve en sonunda  Engelsiz Yaşam Merkezi olarak tabir ettiğimiz , inşallah 3-4 aya kadar da bitirmeyi planladığımız ve akabinde de kızlar plajı olarak tabir ettiğimiz alanda engelli vatandaşlarımızın denize girmelerine imkân sağlayacak düzenlemeler için keşif yapıyoruz değerlendirme yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon engelli vatandaşlarımızın 7'den 70'e Zonguldak'ta bir plajda da olsa denize girmenin keyfine varabilecekler. Engelsiz Yaşam Merkezi'de inşallah o zamana kadar çoktan bitirmiş olup halkımızın hizmetine açıp bu bölgeyi güzelleştirmek için gayret gösteriyoruz" ifadesini kullandı.

İHALEYE ÇIKARACAĞIZ

"Kızlar Projesi ne durumda"  sorusuna ise Başkan Alan şunları söyledi: "Onunla ilgili ne yapabiliriz konusunda artık son noktaya gelindi ve bir an önce projeyi çizip ihale süreci olacak. Ondan sonra dediğim gibi önümüzdeki sezon inşallah Pandemi'den de kurtulmuş şekilde engelli vatandaşlarımız ile beraber tüm halkımızın faydalanabileceği plajımızı halkımızın hizmetine daha güzel bir şekilde Zonguldak'ımızın, insanlarımızın hak ettiği şekilde kullanabileceği bir plajımızda olacak inşallah" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48