Başkanlığını yaptığı kulüpte tören yapıldı

Başkanlığını yaptığı kulüpte tören yapıldı

Başkanlığını yaptığı kulüpte tören yapıldı

Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü, 29 Ekim’de vefat eden ve 30 Ekim’de Asri Mezarlığa defnedilen 2010-2012 yılları arasında görev yapan eski başkanları Mehmet İzzet Türkçelik için bir tören düzenledi.
Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü kortlarında düzenlenen törende oldukça duygusal anlar yaşandı. Kulüp Başkanı Çetin Özçep'in açılış konuşmasıyla başlayan tören bir dakikalık saygı duruşu ile devam etti. 
Törende bir konuşma yapan Başkan Çetin Özçep, “ 67 Yıllık parlak bir tarihe sahip olan Kulübümüzde birçok güzellikleri paylaştık ama yaşamın içinde ne yazık ki acıları da paylaşmak var. Mehmet Türkçelik arkadaşımız, başkanımız maalesef hiç beklemediğimiz, hazır olmadığımız bir şekilde aramızdan ayrıldı. Rahmetli Mehmet Türkçelik Başkanımız, 67 yıllık kulüp tarihimizde görev üstlenen tüm başkanlar, tüm yöneticiler ve kulübün tüm mensupları gibi emek verdi, hizmet etti, fedakârlık isteyen bu görevi en iyi şekilde yapmak için çaba sarf etti. Özellikle tesis gelişiminde kulübümüze sağladığı katkılar çok önemliydi. Bugün burada aramızdan ayrılan Mehmet Türkçelik Başkanımızı kortlarımızdan uğurlamak için bir araya geldik. Tüm Başkanlarımız, yöneticilerimiz ve kulüp üyelerimiz gibi Mehmet Türkçelik Başkanımız da unutulmayacak ve bu kulüp yaşadığı sürece anılacaktır. Ruhu şad olsun” dedi.
Daha sonra Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün eski Başkanları Tuğrul Yıldız, Ramazan Yardibi, Kulübün Başkan Yardımcıları Serdar Aydan ve Rahmi Üder ile Kulübün duayeni Hamdi Günvar ve Eski Tenis İl Temsilcisi ve ZOKEV Başkanı Zafer Kalafat söz alarak duygularını ve anılarını paylaştılar.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48