Belediye' Başkanı'ndan Milletvekili'ne Açık Çağrı

Belediye Başkanı'ndan Milletvekili'ne Açık Çağrı

Belediye' Başkanı'ndan Milletvekili'ne Açık Çağrı

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’a çağrıda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Milletvekili Yavuzyılmaz’ın “Belediye Başkanımız verdiği sözleri tutmuyor” diyerek yollarla ilgili önergesine yanıt alamamıştı.

Belediye Meclis toplantısının ardından basının sorularını yanıtlayan Başkan Alan ise konuya yanıt vererek Yavuzyılmaz’a çağrıda bulundu.

Selim Alan “Deniz Bey hala hayırlı olsuna bile gelmedi gelsin bir çayımızı içsin” diyerek şu ifadeleri kullandı;

“Deniz Bey’e bir çağrıda bulunayım. Önce bir gelsin çayımızı içsin. Biz Deniz’le çocukluk arkadaşıyız ama kendisi bize hala hayırlı olsuna bile gelmedi. Bir fikri varsa oturup baş başa konuşuruz. Gerekli açıklamayı yaparız. Deniz Yavuzyılmaz’ı davet ediyorum. Çay kahve içelim fikri varsa da oturup beraber halledelim."

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 20:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Deniz vekil iletişimden kaçmaz sadece halkın sorunlarına çözüm için koşturduğundan çaya,kahveye vakit bulamıyor. Halk olarak bizde çayınızı kahvenizi içmek isteriz..Hayırlı olsun da sayın başkanım.

İhsan eser
İhsan eser - 3 yıl Önce

Kaç yıldır CHP yönetiyor Zonguldak vilayet demeye dokuz şahit istiyor geriye dönüp nasıl bırktıklarına baksınlar yazıklarolsun

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48