Beyazlı göreve başladı

Beyazlı göreve başladı

Beyazlı göreve başladı

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı Göreve Başladı..

Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü emrinde Bölge Müdür Yardımcısı görevinde iken Orman Genel Müdürlüğünce Zonguldak Orman Bölge Müdürü olarak gerçekleşen Zekeriya Beyazlı görevine başladı.

Ahmet Sırrı Beşel’ in Başmüfettiş olarak atanması ile boşalan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Zekeriya Beyazlı Zonguldak’a geldi. Ahmet Sırrı Beşel’ den görevi devraldı.

Devir Teslim Törenine Personel Daire Başkanı Hüdaverdi Şen’ in yanı sıra Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Zonguldak İşletme Müdür Katıldı.

Bölge Müdürü Beyazlı Zonguldak’ a gelmekten ve burada Bölge Müdürü olarak ve bu ekiple görev yapacak olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Buradaki tüm ekibin başarılı çalışmalara imza attığını, çıtayı bir önceki dönemden daha yukarıya beraberce çıkaracaklarını belirtti. Mevzuat ve disiplin içerisinde herkesin kendi görevini özveri ve istekle yapması durumunda başarının zaten geleceğini, başarının ekip çalışması ile olduğunu ve buradaki ekibin bunu gerçekleştirdiğini, bundan sonra da gerçekleştireceğini, her ne kadar temsili Bölge Müdürü yapsa da mevsimlik işçiden Bölge Müdürüne kadar her kademede görev yapan çalışanlarımızın başarıda pay sahibi olacağını söyledi.

Haber Kaynağı, Sinan Çerçioğlu

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 19:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48